Загалом змагалися 464 спортсмени з 52 країн світу, серед них - 21 український каратист

У Парижі відбулися змагання з карате Paris Open-2022. Українські спортсмени посіли друге місце та привезли чотири медалі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію карате України

Загалом змагалися майже 500 спортсменів із 52 країн світу. Від України – 21 спортсмен. У вазі до 55 кг Анжеліка Терлюга виграла золоту медаль. Срібло виборола Юлія Палашевська у категорії до 50 кг.

Бронзовими призерами стали: Аніта Серьогіна (до 60 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг). Потрапили та зайняли місця у топ-10: Микита Філіппов (5 місце, до 60 кг), Катерина Масло (7 місце, до 55 кг), Єлизавета Бондар (7 місце, до 61 кг).

Українські каратисти посіли друге місце на змаганнях у Парижі: вони привезли чотири медалі 1

Нагадаємо, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг.

Крім того, ФІФА анулювала “жовті” картки 9 гравців збірної України з футболу.

Також Інформатор писав, що українська скелетоніст Гераскевич отримав ліцензію на Олімпіаду-2022 у Пекіні.