Головна
Спорт
16:54, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У Парижі відбулися змагання з карате Paris Open-2022. Українські спортсмени посіли друге місце та привезли чотири медалі.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію карате України.  Загалом змагалися майже 500 спортсменів із 52 країн світу. Від України – 21 спортсмен. У вазі до 55 кг Анжеліка Терлюга виграла золоту медаль. Срібло виборола Юлія Палашевська у категорії до 50 кг. Бронзовими призерами стали: Аніта Серьогіна (до 60 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг). Потрапили та зайняли місця у топ-10: Микита Філіппов (5 місце, до 60 кг), Катерина Масло (7 місце, до 55 кг), Єлизавета Бондар (7 місце, до 61 кг).   Нагадаємо, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг. Крім того, ФІФА анулювала “жовті” картки 9 гравців збірної України з футболу. Також Інформатор писав, що українська скелетоніст Гераскевич отримав ліцензію на Олімпіаду-2022 у Пекіні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Українські каратисти посіли друге місце на змаганнях у Парижі: вони привезли чотири медалі

Читать на русском

Загалом змагалися 464 спортсмени з 52 країн світу, серед них - 21 український каратист

Читать на русском
Українські каратисти посіли друге місце на змаганнях у Парижі: вони привезли чотири медалі

Загалом змагалися 464 спортсмени з 52 країн світу, серед них - 21 український каратист

У Парижі відбулися змагання з карате Paris Open-2022. Українські спортсмени посіли друге місце та привезли чотири медалі. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Федерацію карате України

Загалом змагалися майже 500 спортсменів із 52 країн світу. Від України – 21 спортсмен. У вазі до 55 кг Анжеліка Терлюга виграла золоту медаль. Срібло виборола Юлія Палашевська у категорії до 50 кг.

Бронзовими призерами стали: Аніта Серьогіна (до 60 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг). Потрапили та зайняли місця у топ-10: Микита Філіппов (5 місце, до 60 кг), Катерина Масло (7 місце, до 55 кг), Єлизавета Бондар (7 місце, до 61 кг).

 

Нагадаємо, українська каратистка Терлюга очолила світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кг.

Крім того, ФІФА анулювала “жовті” картки 9 гравців збірної України з футболу.

Також Інформатор писав, що українська скелетоніст Гераскевич отримав ліцензію на Олімпіаду-2022 у Пекіні. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.