Українська Прем’єр-ліга: «Ворскла» зіграла з «Вересом», «Металіст 1925» приймав «Чорноморець», ФК «Львів» та «Зоря» забили п’ять м’ячів на двох

Розпочались матчі другого туру УПЛ.

«Зоря» і «Верес» вийшли у лідери турнірної таблиці УПЛ. «Ворскла» поки залишається без набраних очок.

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У суботу, 27 серпня, в УПЛ трьома матчами розпочалась ігрова програма другого туру. У Львові ФК «Львів» приймав «Зорю». Склади команд:

ФК Львів: Ільющенков, Нич, Якимів, Бусько, Муравський, Грисьо, Шишка, Васильєв, Мильченко, Бойко, Бугай.

Запасні: Пономаренко, Вовкун, Никитюк, Сасовський, Мудрий, Мишенко, Михайлів, Крушинський, Ременяк.

Зоря: Мацапура, Вантух, Імереков, Батагов, Данченко, Булеца, Назарина, Чурко, Сміян, Крістіан, Русин.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Сміян, Снурніцин, Алібеков, Алефіренко, Бражко, Мишньов, Хлань, Нагнойний, Байрук, Кисіль.

Гості відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Чурко зробив подачу зі штрафного, Імереков скинув головою під удар партнеру, а Вантух вгатив м’яч у сітку. «Львів» відігрався через чотири хвилині - Бойко реалізував вихід сам на сам. На четвертій хвилині другого тайму «Львів» повів у рахунку. Нич справа увірвався до штрафного майданчика «Зорі» і влучно пробив у ближній кут. Через 5 хвилин Бойко вибіг сам на сам і перекинув голкіпера «Зорі», але Імереков вибив м’яч з самісінької лінії воріт. А на 58-й «Зоря» відігралась. Мишньов вийшов на заміну і ледь не першим дотиком відправив м’яч у ворота «Львова». Матч наближався до нічийного фіналу, але на 90-й хвилині Алефіренко майже з нульового кута пробив голкіпера «Львова».

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» зустрілися «Ворскла» та «Верес». На цей поєдинок команди вийшли у таких складах:

Ворскла: Різник, Феліпе, Яворський, Зайков, Мельничук, Ардіт Толі, Олійник, Скляр, Тотре Еннур, Степанюк, Сефері.

Запасні: Ісенко, Крупський, Да Роса, Павлюк, Челядін, Кулаковський, Кравчук, Козиренко, Марлісон.

Верес: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Є. Пасіч, Кльоц, Кучеров, Дахновський, Лебеденко, Г. Пасіч, Гайдучик.

Запасні: Ющишин, Квасний, Курко, С. Шарай, В. Шарай, Гечев, Сергійчук, Шестаков, Поворознюк, Коркодим.

«Ворскла» володіла ініціативою і створила кілька моментів. На 6-й хвилині Феліпе пробив поруч зі штангою а через чотири хвилини Степанюк  не використав вихід сам на сам. А забила «Ворскла» на 21-й хвилині. Євген Пасіч перервав простріл  Сефері, але вибив м’яч прямо на ногу Скляру, і той не схибив, пробивши під поперечину. Другий тайм виявився бідненьким на моменти. «Ворскла» грала по рахунку, а «Вересу» не вдавалося пройти оборонні порядки суперника. Однак на 81-й хвилині гості зрівняли рахунок. Кучеров випередив захисника «Ворскли» і пробив під поперечину. На останніх секундах компенсованого часу Михайло Шестаков увірвався до штрафного майданчика «Ворскли» і влучним ударом у лівий кут приніс перемогу «Вересу».

Завершували програму ігрового дня «Металіст 1925» і «Чорноморець». На поле НСК «Олімпійський» у Києві команди вийшли у таких складах:

Металіст 1925: Мозіль, Рудавський, Курило, Безуглий, Шершень, Мартинюк, Ременюк, Габелок, Бичек, Русин, Борячук.

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Капінус, Коваленко, Жичиков, Ю. Потімков, Дмитренко, Кравченко, Вендел, Дудік, Пономар, Зубков.

Чорноморець: Непогодов, Селін, Єрмаков, Джеймс, Салюк, Наумець, Плакса, Політило, Бобко, Юсов, Брагару.

Запасні: Паст, Варакута, Войтіховський, Кравченко, Суханов, Філі, Литвиненко, Гладкий, Штогрін, Кузик.

Перший небезпечний момент створили одесити на 13-й хвилині. Наумець з правого краю штрафного майданчика обвідним ударом влучив у дальню стійку воріт «Металіста 1925». Господарі відповіли на 31-й хвилині. Непогодов відбив потужний удар  Борячука, а добивання Русина пройшло повз ворота. В свою чергу і Мозіль продемонстрував клас, відбивши удар Брагару на 36-й хвилині. На 53-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Чорноморця» за гру Джеймса рукою. Габелок пробив у правий кут, а  Непогодов удар парирував. Команди по черзі проводили свої атаки, однак гострі моменти практично не виникали і гра завершилась без забитих м’ячів.

• ФК Львів — Зоря 2:3 (Бойко, 12, Нич, 49 - Вантух, 8, Мишньов, 58, Алефіренко, 90);
  • Ворскла — Верес 1:2 (Скляр, 21 – Кучеров, 81, Шестаков, 90+6);
  • Металіст 1925 — Чорноморець 0:0.

Турнірна таблиця УПЛ

Матчі другого туру УПЛ продовжаться 28 та 29 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати жеребкування групової стадії Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій.