У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Все через співпрацю Binance з росією та Іраном
Українська криптоспільнота готується бойкотувати інтеграцію Binance із додатком "Дія". Біржі Kuna й WhiteBIT припинили торги токеном BNB – власною криптовалютою Binance. Все через співпрацю Binance з росією та Іраном.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Forbes.
За даними видання, днями у закритому чату українських криптобізнесменів розійшлася новина, що Мінцифра разом із біржею Binance може запустити оплату держпослуг криптою в додатку "Дія". Такий крок серйозно обурив криптоком’юніті через її співпрацю з рф та Іраном, який постачає зброю агресору.
"Шановний пане Президенте, прошу заблокувати будь-які дії щодо інтеграції рішень Binance у "Дія", – йдеться в тексті петиції до Володимира Зеленського, яку створив CEO компанії BlockSoftLab Вадим Груша. У тексті він зазначає, що Binance входить до асоціації російських банків та "щодня обслуговує росіян на сотні мільйонів доларів". Якщо Binance не почне виконувати міжнародні санкції та не зупинить роботу на території держави-агресора, автор пропонує блокувати роботу компанії в Україні. Поки петиція на модерації.
Тим часом українські проекти, пов'язані з криптовалютою, закривають торги токеном Binance BNB. Це зробила українські біржі Kuna i WhiteBIT, а також криптонеобанк Trustee Plus.
Із 2018 року, попри американські санкції та відключення Ірану від глобальної фінансової системи, Binance обробила транзакцій з Ірану на 8 млрд доларів, пише Reuters із посиланням на дані Chainalysis. Майже вся сума перетікала між біржею та найбільшим іранським гравцем Nobitex, що прямо публікує інструкції з обходу санкцій.
Також українська криптоспільнота нарікає, що Binance не вийшла з російського ринку. У квітні 2022 року біржа на виконання пʼятого пакету європейських санкцій обмежила доступ до своїх сервісів росіянам, що мають активи загальною вартістю понад 10 тисяч євро. Вони могли лише вивести кошти.
Заморожувати всіх російських користувачів Binance і не планувала. «Ми не вважаємо правильним, щоб компанії або платформи в односторонньому порядку вирішували заморозити активи користувачів. Є нормальні російські громадяни в Лондоні, Нью-Йорку», – заявляв у квітні CEO Binance Чанпен Чжао.
Мінцифра поки що зберігає мовчання з цього приводу.
Як ми писали раніше, в Україні держпослуги можна буде оплатити криптовалютою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.