Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суд врахував стан здоров'я чоловіка та те, що він проживає разом із двома сестрами пенсійного віку. Тому чоловіка засудили до 4 років позбавлення волі, замінивши реальний термін на 2 роки іспитового.
56-річного чоловіка з Івано-Франківщини засудили до двох років іспитового терміну за відмову від мобілізації. Попри наявність важких хвороб, українця зобов'язали прибути до військкомату та визнали частково придатним до служби.
Так, на початку цього року, франківця, хворого на цироз печінки та гіпертонію, визнали обмежено придатним до військової служби. Його могли мобілізувати до військ забезпечення, ТЦК і СП та на службу до навчальних закладів. Однак українець у зазначений термін не прибув до військкомату, оскільки не міг через погане самопочуття.
У ході судової тяганини, українець свою провину визнав, з'ясувалося також й те, що чоловік справді хворий та має важкі діагнози. Це підтверджувалося також й медичними висновками та історією хвороб.
Суд врахував стан здоров'я чоловіка та те, що він проживає разом із двома сестрами пенсійного віку. Тому українця засудили до 4 років позбавлення волі, замінивши реальний термін на 2 роки іспитового.
У військовий час чоловіки, які підлягають мобілізації, повинні з'явитися до військкомату. Якщо чоловік не з'явиться до військкомату, його можуть притягти до відповідальності за кримінальне правопорушення.
Стаття 336 Кримінального кодексу України передбачає покарання за ухилення від мобілізації в особливий період. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.
Крім того, чоловік може бути позбавлений права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Якщо чоловік ухиляється від мобілізації за станом здоров'я, він може бути звільнений від мобілізації на підставі медичного висновку. Однак, якщо чоловік ухиляється від мобілізації з інших причин, він може бути притягнутий до відповідальності за кримінальне правопорушення.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, хто може отримати відстрочку від служби з серпня.
Також ми писали, як підтвердити утримання родичів з інвалідністю для звільнення від мобілізації і як оскаржити незаконний призов до лав ЗСУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.