“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ставлення значно покращало
Українці за останні 6 років кардинально покращили ставлення до ЛГБТ-спільноти. Кількість дружніх відповідей щодо ЛГБТ зросла у два-п'ять разів порівняно з 2016 роком.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на правозахисний ЛГБТ-центр "Наш світ", для якого проводив опитування Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).
Так, в українському суспільстві за шість останніх років у півтора рази скоротилася кількість тих, хто взагалі негативно ставиться до ЛГБТ (з 60,4% до 38,2%), вчетверо зросла кількість тих, хто ставиться до ЛГБТ позитивно (з 3,3 % до 12,8%), і у півтора рази – тих, хто ставиться до них байдуже (з 30,7% до 44,8%).
"Можна тільки думати, що саме спричинило такий стрімкий прогрес — можливо, російське вторгнення, здійснене під гаслами захисту традиційних цінностей, боротьби з гей-парадами та європейським вибором нашого народу. Українці наочно переконалися, що нам несе "руzzкий мир" і хто наші справжні друзі та союзники", - зазначають правозахисники.
У центрі додали, що байдуже ставлення є позитивним чинником, бо це означає відсутність упереджень проти цієї групи населення. Таким чином, переважна більшість — близько двох третин — українців приймає ЛГБТ людей такими, як вони є.
Найбільш толерантно до ЛГБТ ставляться молоді люди віком 18-29 років: 24% позитивно, 58,8% байдуже, і лише 16,9% негативно. Істотної різниці у регіонах України у цьому питанні виявлено не було. Серед представників різних професій/занять найбільш толерантними до ЛГБТ є студенти та учні, що зрозуміло – це представники молодого покоління, а також військові та поліцейські. Найбільш нетерпимі пенсіонери.
"Репрезентативність і точність соцопитувань під час війни, напевно, відрізняються порівняно з мирним часом, тому у звіті про опитування 2022 року соціологи КМІС багато місця приділили методологічним питанням, прийшовши, втім, до втішного висновку: «У підсумку, на нашу думку, ми можемо говорити про деяке зниження репрезентативності та зростання похибки (крім зазначеної раніше формальної похибки додається певне систематичне відхилення через розглянуті вище фактори), але при цьому отримані результати все одно зберігають високу репрезентативність і дозволяють достатньо надійно аналізувати суспільні настрої населення", - заявили правозахисники .