«Страждання, які випали на мою долю в останній частині мого життя, я жертвую Господу за мир у світі та братерство між народами»
"Романтизували харасмент, відписка" - я вже чекаю на такі коменти. Ні, ми нічого не романтизуємо, ми просто сексуалізуємо еститику кадра, так можна.
На це знадобилось менше тижня
Близько тижня тому на сайті офіційних звернень до Президента України зареєстрували петицію з проханням легалізувати одностатеві шлюби в Україні. За 6 діб петиція набрала необхідні 25 тисяч підписів. Тепер її повинен розглянути голова держави.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням сайт електронних петицій.
Зараз представники ЛГБТ-спільноти в Україні не мають права офіційно укладати шлюби. Окрім морального аспекту, є ще і юридичний — це позбавляє їх прав оформлювати опіку над дітьми партнера або партнерки, мати доступ в реанімацію, отримати спадок та навіть поховати тіло свого коханого чи коханої.
Проблема стала ще гострішою через повномасштабне вторгнення росії, оскільки представники та представниці ЛГБТ так само служать у лавах ЗСУ, але не мають можливості офіційно оформити стосунки з партнером чи партнеркою — ні за прискореною процедурою, ні за будь-якою.
"Представники/ці ЛГБТ-спільноти воюють на фронті і виконують важливу роботу в тилу. Але попри дієвий вклад у нашу перемогу, їх продовжують дискримінувати! Якщо ми хочемо, аби наша країна була справжньою родиною, яка здатна об'єднуватися не лише в критичні моменти, але й взагалі завжди, ми мусимо зрозуміти, що в суспільстві немає місця дискримінації та обмеженню прав", — пише з цього приводу "Гендер в деталях".
Деякі види цивільних договорів, як то партнерський договір чи заповіт, не здатні закрити всі юридичні питання, які вирішує шлюб.
Невелике нагадування для тих, хто не хоче розбиратись в питанні, а хоче тільки озвучувати пропагандистські штампи та розпалювати сварки в інтернеті: