Петиція за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні набрала необхідні 25 тисяч підписів

Читать на русском

На це знадобилось менше тижня

Читать на русском
Петиція за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні набрала необхідні 25 тисяч підписів

На це знадобилось менше тижня

Близько тижня тому на сайті офіційних звернень до Президента України зареєстрували петицію з проханням легалізувати одностатеві шлюби в Україні. За 6 діб петиція набрала необхідні 25 тисяч підписів. Тепер її повинен розглянути голова держави. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням сайт електронних петицій

Петиція за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні набрала необхідні 25 тисяч підписів 1

Зараз представники ЛГБТ-спільноти в Україні не мають права офіційно укладати шлюби. Окрім морального аспекту, є ще і юридичний — це позбавляє їх прав оформлювати опіку над дітьми партнера або партнерки, мати доступ в реанімацію, отримати спадок та навіть поховати тіло свого коханого чи коханої. 

Проблема стала ще гострішою через повномасштабне вторгнення росії, оскільки представники та представниці ЛГБТ так само служать у лавах ЗСУ, але не мають можливості офіційно оформити стосунки з партнером чи партнеркою — ні за прискореною процедурою, ні за будь-якою. 

"Представники/ці ЛГБТ-спільноти воюють на фронті і виконують важливу роботу в тилу. Але попри дієвий вклад у нашу перемогу, їх продовжують дискримінувати! Якщо ми хочемо, аби наша країна була справжньою родиною, яка здатна об'єднуватися не лише в критичні моменти, але й взагалі завжди, ми мусимо зрозуміти, що в суспільстві немає місця дискримінації та обмеженню прав", — пише з цього приводу "Гендер в деталях". 

Петиція за легалізацію одностатевих шлюбів в Україні набрала необхідні 25 тисяч підписів 2

Деякі види цивільних договорів, як то партнерський договір чи заповіт, не здатні закрити всі юридичні питання, які вирішує шлюб. 

Невелике нагадування для тих, хто не хоче розбиратись в питанні, а хоче тільки озвучувати пропагандистські штампи та розпалювати сварки в інтернеті: 

  • Кого кохати, з ким мати інтимні стосунки за згодою, будувати родину та одружуватись — особиста справа кожної повнолітньої та дієздатної людини. Ніхто не має права засуджувати та дискримінувати цей вибір. 
  • "Пропаганди" ЛГТБ+ не існує — не можна бути гетеросексуальним, а потім змінити орієнтацію через те, що тобі так захотілось або хтось сказав, що це класно. 
  • Гомосексуальність — це не хвороба та не відхилення. Наразі вже існує масив наукових даних, який підтверджує, що вирішальний вплив на сексуальну орієнтацію людини чинять гени та умови, в яких розвивається ембріон під час вагітності. Гомосексуальні та бісексуальні стосунки будують не тільки люди, але й тварини, наприклад, пінгвіни, страуси, шимпанзе, леви та ще близько 1500 видів. Дослідження з цього приводу — тут
  • Численні дослідження доводять, що діти, які виховуються в одностатевих родинах не мають відмінностей від дітей з гетеросексуальних родин стосовно “адаптивного функціонування (сім’я, друзі, подружні або партнерські стосунки, навчальні або трудові успіхи), поведінкових або емоційних проблем, балів за діагностичними шкалами психічного здоров’я або відсотком учасників з оцінками близькими до або в межах клінічного діапазону”. Почитати ці дослідження можна тут, тут, тут і тут. Якщо ви не можете пояснити своїй дитині, що люди люблять різних людей — це проблема ваших недостатності знань та прогалин у комунікації, а не держави та ЛГБТ+спільноти. 
  • Гомофобія є одним із "стовпів" російської пропаганди. У рф існують статті кримінального кодексу за "пропаганду гомосексуалізму". Натомість у більшості адекватних країн, де немає диктатури, ніяких заборон і тим паче покарань немає. Висновки робіть самі. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.