Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нардеп роз'яснив, яка проблема є в українців, які приїхали з-за кордону, щодо військового обліку
Народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський розповів, з якою проблемою зіткнулися українці, які приїхали з-за кордону. Йдеться про тих громадян, які не стояли на військовому обліку. За словами депутата, чимало таких людей тепер не можуть ані виїхати назад за кордон до своїх родин, ані стати на облік тут.
Про це експерт розповів в інтерв'ю Radio NV. За словами депутата, річ у тім, що в багатьох українців, які раніше виїхали за кордон, наразі немає зареєстрованого житла в Україні. Це стає перепоною і не дає можливості стати тут на військовий облік. Таким чином ці люди фактично потрапили в пастку, адже вони не можуть виїхати з України до своїх родин, тому що тут у них немає зареєстрованого місця проживання.
"Цю проблему ми на комітеті обговорювали, ми зараз готуємо відповідне звернення до Кабінету міністрів України, до Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, бо ця проблема потребує вирішення", - розповів народний депутат.
Він також зазначив, що кілька десятків громадян, які зіткнулися з подібною проблемою, звертатися до нього особисто.
Відповідно до постанови уряду № 563 від 16 травня, українські чоловіки, які були офіційно зняті з військового обліку раніше через свій виїзд за кордон на строк більше ніж три місяці, мають повернутись на військовий облік до 16 червня. Для цього громадянам необхідно особисто приїхати в Україну, а потім - прийти до ТЦК (або орган Служби безпеки України, чи відповідний підрозділ розвідувальних органів) і знову стати на військовий облік.
Слід підкреслити, що це стосується лише тих чоловіків (призовників, військовозобов'язаних та резервістів), які ще раніше, виїжджаючи за кордон на постійне місце проживання, особисто зверталися в ТЦК з документами, що підтверджують виїзд за кордон, та знялися з військового обліку.
При цьому чоловіки, які виїхали за кордон, але не були зняті з військового обліку за такою офіційною процедурою, й надалі матимуть змогу оновити свої дані дистанційно (відповідно до закону про мобілізацію від 18 червня):
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.