Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Командир складав маршрут, виходячи не тільки з вимог безпеки, відстані, дальності перельоту, але і вибираючи цікаві об'єкти та пейзажі дорогою
Український екіпаж вперше здійснив трансатлантичний переліт на вертольоті і встановив національний рекорд. Більше 10 тис. км маршруту, 50 годин в повітрі над територією 13 країн.
Про це повідомляє Інформатор .
На початку серпня екіпаж у складі Максима Луньова і Євгена Рахмайлова вилетів до міста Мірабель у канадській провінції Квебек і в ніч на 11 серпня приземлився в аеропорті "Бориспіль"
"В світі налічуються одиниці таких перельотів, а для України це перше подолання океану на вертольоті. Команда вже подала документи на реєстрацію в Книзі рекордів України", - йдеться у повідомленні.
Підготовка до трансатлантичної перельоту для екіпажу тривала місяць. У вертольота є свої особливості: кожні 3-4 години потрібна дозаправка, а при виникненні позаштатних ситуацій вже неможливо повернутися назад.
"Закупили все необхідне обладнання, гідрокостюми та спеціальний одяг, який би дозволив нам витримати низькі температури, якби щось трапилося в польоті над тією ж Гренландією, відпрацювали маршрут з диспетчерськими службами всіх аеропортів за маршрутом слідування на предмет наявності палива і можливостей посадки" , - розповідає перший пілот Луньов.
Гренландія, Ісландія, Фарерські острови, Шотландія, Англія, Франція, Бельгія, Люксембург, Німеччина, Швейцарія, Чехія, Польща - над цими територіями пролітав український екіпаж, прямуючи з Канади. Командир складав маршрут, виходячи не тільки з вимог безпеки, відстані, дальності перельоту, але і обираючи цікаві об'єкти та пейзажі дорогою.
В Ісландії екіпаж застав виверження вулкану Фаградалсфьядль, знявши річки лави з мінімальної відстані. А у канадській Арктиці облетів льодовики, де не ступала нога людини.
Після трансатлантичного перельоту пілот планує і інші далекі подорожі - до африканського континенту і до Азії.
"Немає кращого методу пізнати світ, ніж на вертольоті", - запевняє Луньов.
Нагадаємо, мандрівник з Одеси хоче перетнути Атлантичний океан на морському велосипеді і встановити світовий рекорд. Крім того, нардеп планує доїхати до столиці з Одеси за одну добу .
Також Інформатор писав, в Україні створили інтерактивну мапу для мандрівників .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .