“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Командир складав маршрут, виходячи не тільки з вимог безпеки, відстані, дальності перельоту, але і вибираючи цікаві об'єкти та пейзажі дорогою
Український екіпаж вперше здійснив трансатлантичний переліт на вертольоті і встановив національний рекорд. Більше 10 тис. км маршруту, 50 годин в повітрі над територією 13 країн.
Про це повідомляє Інформатор .
На початку серпня екіпаж у складі Максима Луньова і Євгена Рахмайлова вилетів до міста Мірабель у канадській провінції Квебек і в ніч на 11 серпня приземлився в аеропорті "Бориспіль"
"В світі налічуються одиниці таких перельотів, а для України це перше подолання океану на вертольоті. Команда вже подала документи на реєстрацію в Книзі рекордів України", - йдеться у повідомленні.
Підготовка до трансатлантичної перельоту для екіпажу тривала місяць. У вертольота є свої особливості: кожні 3-4 години потрібна дозаправка, а при виникненні позаштатних ситуацій вже неможливо повернутися назад.
"Закупили все необхідне обладнання, гідрокостюми та спеціальний одяг, який би дозволив нам витримати низькі температури, якби щось трапилося в польоті над тією ж Гренландією, відпрацювали маршрут з диспетчерськими службами всіх аеропортів за маршрутом слідування на предмет наявності палива і можливостей посадки" , - розповідає перший пілот Луньов.
Гренландія, Ісландія, Фарерські острови, Шотландія, Англія, Франція, Бельгія, Люксембург, Німеччина, Швейцарія, Чехія, Польща - над цими територіями пролітав український екіпаж, прямуючи з Канади. Командир складав маршрут, виходячи не тільки з вимог безпеки, відстані, дальності перельоту, але і обираючи цікаві об'єкти та пейзажі дорогою.
В Ісландії екіпаж застав виверження вулкану Фаградалсфьядль, знявши річки лави з мінімальної відстані. А у канадській Арктиці облетів льодовики, де не ступала нога людини.
Після трансатлантичного перельоту пілот планує і інші далекі подорожі - до африканського континенту і до Азії.
"Немає кращого методу пізнати світ, ніж на вертольоті", - запевняє Луньов.
Нагадаємо, мандрівник з Одеси хоче перетнути Атлантичний океан на морському велосипеді і встановити світовий рекорд. Крім того, нардеп планує доїхати до столиці з Одеси за одну добу .
Також Інформатор писав, в Україні створили інтерактивну мапу для мандрівників .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .