Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У 2014 році Росія порушила ці домовленості, окупувавши Крим і частину Донбасу
В суботу, 5 грудня, виповнюється 26 років з дати підписання Будапештського меморандуму. Україна закликає світову громадськість змусити Росію повернутися до виконання взятих на себе обов'язків.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ України .
Відзначимо, у 1994 році Україна підписала з Великобританією, США та Росією меморандум у Будапешті. Згідно з ним, наша країна повинна була віддати всю свою ядерну зброю і стати "без'ядерною" державою. Натомість вищеперелічені країни зобов'язалися стати гарантами суверенітету і територіальної цілісності України. Але, як відомо, у 2014 році Росія порушила ці домовленості, окупувавши Крим і частину Донбасу.
У МЗС зазначають, що сьогодні Росія активно мілітарізує територію окупованого Криму, "перетворивши його на потужну військову базу". Це порушує не тільки Будапештський меморандум, але і ряд інших міжнародних норм і правил.
"Україна закликає світову спільноту посилити тиск на РФ, щоб змусити державу-агресора повернутися до міжнародно-правового режиму, зокрема до виконання положень Будапештського меморандуму. Росія в повній мірі повинна дотримуватися зобов'язань за цим документом", - йдеться у повідомленні МЗС.
У відомстві також заявили, що "цінують підтримку" з боку США, Великобританії і Франції, які підтримують територіальну цілісність і суверенітет України, а також допомагають в оборонній сфері та застосовують санкційні інструменти проти Росії.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна зірвала спробу Росії легітимізувати «ЛДНР» на майданчику ООН.
Також Інформатор писав, що Україна виступає за створення в ЄС посади спецпредставника з Криму .