Україна впровадила нові правила перетину КПВВ для прибуваючих з окупованих територій

Читать на русском

Зокрема, мова йде як про іноземців та осіб без громадянства, так і про українців

Читать на русском

Зокрема, мова йде як про іноземців та осіб без громадянства, так і про українців

З 29 серпня відновлюється робота контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму і виїзду з неї.

Про це повідомила прес-служба Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій,передає Інформатор .

"З 00:00 29 серпня 2020 року відновлюється робота контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим та м.Севастополя та виїзду з неї. З цього часу КПВВ буде працювати в звичайному режимі", - йдеться у повідомленні.

На час дії карантину, в період з 29 серпня по 28 вересня, іноземці та особи без громадянства, що мають на меті потрапити на підконтрольну урядові територію України через КПВВ на окупованій території Донецької та Луганської областей, АР Крим або потрапити на окуповану територію України, повинні мати страховий поліс, що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, та чинний на термін перебування на території України (зокрема, на тимчасово окупованих територіях).

Відзначається, що поліс повинен бути виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво в Україні або договірні відносини з українською страховою компанією - партнером.

Також всі категорії громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій повинні пройти самоізоляцію, дострокове припинення якої можливо в разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, проведеного після виїзду з тимчасово окупованої території Донецької та Луганської областей і Криму.

"Для проходження самоізоляції ті, хто прибувають з окупованих територій, зобов'язані встановити та активувати мобільний додаток "Дія". У разі неможливості встановлення такого мобільного додатку особа підлягає обсервації", - повідомили в міністерстві.

При цьому самоізоляцію не повинні проходити діти до 12 років та працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні.

Нагадаємо, заборона на в'їзд іноземців до України: які виключення зробили.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.