Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Рішення дозволить Словаччині зняти ембарго
Міністри сільського господарства Словаччини та України домовилися створити систему ліцензування торгівлі зерновими продуктами, що дасть можливість Братиславі зняти ембарго на імпорт українського зерна. У відповідь Київ погодився призупинити розгляд скарги до Світової організації торгівлі (СОТ) проти Словаччини,
Як повідомляє видання Reuters, заборону на імпорт зерна з України до Словаччини знімуть, коли набуде чинності система ліцензування. Словаччина наголосила, що принципова у підтримці українців і захисті власних інтересів у рівній мірі.
"Ми були і будемо принциповими, коли йдеться про підтримку України, але ми також принципові, коли йдеться про захист словацьких інтересів. Це абсолютно нормально і природно", - заявила президент Словаччини Зузана Чапутова, маючи на увазі ембарго на імпорт українського зерна.
Заборона на імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини була введена Єврокомісією на початку травня внаслідок угоди з цими країнами щодо української агропродовольчої продукції. Спочатку обмеження діяли до 5 червня, а потім продовжили до середини вересня.
Ембарго було знято 15 вересня на підставі рішення ЄК. Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Польща продовжить заборону на імпорт українського зерна, попри відсутність згоди Євросоюзу. Тоді у польському "Віснику законів" оприлюднили постанову про безстрокову заборону імпорту української сільськогосподарської продукції до Польщі.
Уряди Угорщини та Словаччини також вирішили в односторонньому порядку продовжити імпортні обмеження. У відповідь на такі дії Київ подав скаргу до СОТ у зв'язку з рішенням Варшави, Братислави та Будапешта.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що з Чорноморська вийшло друге судно з українським зерном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.