“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Рішення дозволить Словаччині зняти ембарго
Міністри сільського господарства Словаччини та України домовилися створити систему ліцензування торгівлі зерновими продуктами, що дасть можливість Братиславі зняти ембарго на імпорт українського зерна. У відповідь Київ погодився призупинити розгляд скарги до Світової організації торгівлі (СОТ) проти Словаччини,
Як повідомляє видання Reuters, заборону на імпорт зерна з України до Словаччини знімуть, коли набуде чинності система ліцензування. Словаччина наголосила, що принципова у підтримці українців і захисті власних інтересів у рівній мірі.
"Ми були і будемо принциповими, коли йдеться про підтримку України, але ми також принципові, коли йдеться про захист словацьких інтересів. Це абсолютно нормально і природно", - заявила президент Словаччини Зузана Чапутова, маючи на увазі ембарго на імпорт українського зерна.
Заборона на імпорт пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України до Болгарії, Угорщини, Польщі, Румунії та Словаччини була введена Єврокомісією на початку травня внаслідок угоди з цими країнами щодо української агропродовольчої продукції. Спочатку обмеження діяли до 5 червня, а потім продовжили до середини вересня.
Ембарго було знято 15 вересня на підставі рішення ЄК. Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький заявив, що Польща продовжить заборону на імпорт українського зерна, попри відсутність згоди Євросоюзу. Тоді у польському "Віснику законів" оприлюднили постанову про безстрокову заборону імпорту української сільськогосподарської продукції до Польщі.
Уряди Угорщини та Словаччини також вирішили в односторонньому порядку продовжити імпортні обмеження. У відповідь на такі дії Київ подав скаргу до СОТ у зв'язку з рішенням Варшави, Братислави та Будапешта.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що з Чорноморська вийшло друге судно з українським зерном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.