Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Дрони можуть також підвезити боєприпаси або продовольство
Окрім безпілотних літальних апаратів Україна веде роботу над наземними рішеннями. Дрони можна використовувати і для інших завдань, серед яких – підвезення боєприпасів або продовольства. Крім того, зараз Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України займається створенням робота для евакуації поранених солдатів з поля бою.
Про це розповіла заступниця глави відомства Ганна Гвоздяр в інтерв'ю “Радіо Свобода”. За її словами, Україна має бути більш розвинена у технологічному плані, ніж рф.
“Ми зараз шукаємо роботизоване рішення, в рамках якого робот міг би хоча б на не дуже велику дистанцію евакуювати пораненого, витягти його з-під шквального вогню, таким чином врятувати медиків”, – зазначила Гвоздяр.
Вона підкреслила, що під час евакуації поранених медики наражають своє життя на небезпеку. Саме тому з часом роботи стануть незамінними помічниками.
“Який у цьому безумовний плюс: там, де немає людини на фронті, і щось виконує своє завдання, людина не може постраждати”, – додала чиновниця.
Напередодні міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив, що щомісяця Україна виробляє десятки "українських шахедів" - дронів, які є аналогами однойменних іранських БПЛА. Станом на зараз держава вже вийшла на серійне виготовлення цієї продукції. Займається цим неназваний державний завод.
Також ще раніше держава запустила проєкт "армія дронів". В його рамках планується масове виготовлення БПЛА, а паралельно з цим - навчання майбутніх операторів. За французькою ліцензією окремий різновид бойових безпілотників вже виготовляє "Антонов". Тож, як ми бачимо, робота в цьому напрямку ведеться активна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.