Україна сформувала перші ударні роти безпілотників власного виробництва: деталі

Читать на русском

Безпілотники виконуватимуть розвідувальні та ударні місії, повідомив міністр Федоров

Читать на русском
Три ударні роти БПЛА вже готові до бою
Перші три ударні роти БПЛА вже готові до бою. Ілюстративне фото

Безпілотники виконуватимуть розвідувальні та ударні місії, повідомив міністр Федоров

Перші три ударні роти БПЛА вже готові до бою. Їх повністю укомплектували, передали пікапи , ударні коптери та Старлінки. Усі безпілотники українського виробництва. Обладнання для ударних рот Армії дронів придбали приватні донори.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Він написав, що українська армія активно трансформується та отримує унікальний досвід у найбільш технологічній війні в історії. Раніше разом з Генштабом анонсували створення перших у світі ударних рот БПЛА. З абсолютно новим підходом до менеджменту, навчання та доктрини застосування дронів.

"Безпілотники виконуватимуть розвідувальні та ударні місії. Наводитимуть артилерію, допоможуть воїнам бути максимально ефективними під час міських боїв та зберігати життя. Пікапи знадобляться для рейдів мобільних груп у тил ворога, доставки вантажів та евакуації поранених. Старлінки - безперебійний зв‘язок на полі бою. Все це - наша конкурентна перевага над росіянами", - додав Федоров.

Міністр наголосив, що у межах проєкту Президента Володимира Зеленського UNITED24 Армія дронів переросла у велику державну програму підтримки розвитку БПЛА.

 Україна сформувала перші ударні роти безпілотників власного виробництва: деталі 1

Що відомо про проект "Армія дронів"

Міністерство цифрової трансформації, Генштаб ЗСУ та платформа UNITED24 збирають "Армію дронів" для українських військових. Щоби допомогти зі збором, можна задонатити на дрон або віддати власний. Допомогти ЗСУ й долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу, зробивши свою пожертву через платформу UNITED24.

Надіслати свій дрон можна на склад партнерів проєкту - Help Ukraine у Польщі або Razom for Ukraine у США, і звідти його доставлять в Україну. Українці також зможуть надіслати посилку через будь-яке відділення «Нової пошти», яка теж є партнером проєкту.

Нагадаємо, заява президентки SpaceX Гвінн Шотвелл про те, що кампанія вжила заходів, щоб українські військові не могли використовувати супутниковий інтернет-сервіс компанії Starlink для керування дронами, викликає щонайменше подив.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.