"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Представники Збройних сил України транспортуватимуть тіла полеглих воїнів до спеціалізованих державних установ
У п'ятницю, 26 січня, Україна повернула тіла 77 загиблих українських військовослужбовців. Це стало можливим завдяки спільній роботі співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, МВС України, Збройних силах України, Державної служби надзвичайних ситуацій у Сумській області та інших структур сектору безпеки і оборони. Окрім того, важливу роль у поверненні відіграв Міжнародний Комітет Червоного Хреста, який надав значну підтримку.
Про це повідомляється на офіційному Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. За даними відомства, Збройні сили України візьмуть на себе завдання транспортування тіл полеглих воїнів до спеціалізованих державних установ.
Там їх передадуть представникам правоохоронних органів за та судово-медичним експертам. Потім вони мають встановити усі особи загиблих.
3 січня відбувся довгоочікуваний 49-й обмін полоненими між рф та Україною. Тоді до України повернулось з полону 230 українських військових та цивільних. Президент України Володимир Зеленський відзначав, що частина звільнених боронила Маріуполь та Азовсталь. Також, за його словами, полоненими, які повернулись були військові з багатьох підрозділів та мали багато різних звань в армії. Окремо зазначається, що 182 з 230 звільнених мали статус військовополонених, а 48 - вважалися зниклими безвісті.
"Наші – вдома. З російського полону повернули понад 200 наших воїнів і цивільних. Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронила Маріуполь та "Азовсталь". Дякую всім, хто попри всі труднощі повертає наших людей додому! Дякую нашим захисникам! Ми зробимо все, щоб повернути всіх наших людей, які нині в російській неволі", - заявив очільник держави.
Попри те, що обміни полоненими є рідким явищем, але вони стаються, росіяни чинять якомога більше перепон на цьому шляху. За даними представника ГУР МО Андрія Юсова, обмін полоненими, який не стався через катастрофу повітряного судна Іл-76, мав бути одним із найбільших за війну. Він також заявив, що Москва не надає жодних підтверджених даних, що військовий літак перевозив українських військовополонених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.