«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Загалом країна отримала 31 мільйон вакцини.
В Україну доставили нову партію вакцини від коронавірусу Pfizer. Її закупили коштом державного бюджету.
Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, – передає Інформатор .
Вакцину закупили коштом держбюджету. Загальна кількість вакцин у новій партії – 1 мільйон 400 тисяч доз. За його словами, її доставили вихідними.
Зазначимо, що вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech – це інноваційна вакцина на платформі мРНК (молекула), розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Вакцина дозволена для екстреного використання для осіб віком від 12 років Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Її використовують у США, Великій Британії, Канаді, ЄС – лише майже у 100 країнах світу. Ефективність вакцини – 95%.
Інтервал між введенням вакцини 21-28 днів. Для повної вакцинації потрібні дві дози. Вакцина потребує наднизьких температур зберігання та транспортування (від - 80 до - 60 С).
Нагадаємо, в Україну доставили нову партію COVID-вакцини Moderna .
Крім того, в Україні відсьогодні співробітників без COVID-сертифікату будуть усувати від роботи.
Також Інформатор писав про те, які є вакцини в Україні та чим вони відрізняються .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .