Головна
Бізнес
Фінанси
12:20, 17 Червня
Информатор UA

Интро

До Держбюджету України надійшов 1 млрд канадських доларів (773 млн доларів США) кредиту від Канади. Це перші кошти, які Україна отримала через механізм адміністративного рахунку Міжнародного Валютного Фонду (МВФ). Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України. Строк погашення кредиту 10 років, процентна ставка 1,69% річних. Отримані гроші підуть на фінансування першочергових соціальних і гуманітарних потреб. До слова, у квітні 2022 року Міжнародний Валютний Фонд прийняв рішення про створення адміністративного рахунку для зарахування коштів у вигляді частки Спеціальних прав запозичень (СПЗ) від країн-донорів на користь України. Усі залучені кошти за використанням даного рахунку мають спрямовуватися на підтримку фінансової стабільності України у формі грантів або кредитів (позик). "Я вдячний Уряду Канади та особисто віцепремєр-міністру, Міністру фінансів Канади Христі Фріланд за непохитну підтримку України у боротьбі за нашу свободу. Ухвалене рішення вкотре демонструє незмінне лідерство Канади у допомозі українському народу та надважливу своєчасність для підтримки України", заявив Міністр фінансів України Сергій Марченко. Нагадаємо, Україна отримає від Світового банку майже 1,5 млрд доларів. Ці гроші підуть на оплату роботи працівників бюджетної сфери. Такожписав, що в Україні ті, хтовтратив роботу через війну, можуть отримати виплати. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Україна отримала 773 млн доларів США від Канади: на що витратять кошти

Читать на русском
Україна отримала 773 млн доларів США від Канади: на що витратять кошти

Кошти спрямують на підтримку фінансової стабільності України

До Держбюджету України надійшов 1 млрд канадських доларів (773 млн доларів США) кредиту від Канади. Це – перші кошти, які Україна отримала через механізм адміністративного рахунку Міжнародного Валютного Фонду (МВФ).

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

Строк погашення кредиту – 10 років, процентна ставка – 1,69% річних.

Отримані гроші підуть на фінансування першочергових соціальних і гуманітарних потреб.

До слова, у квітні 2022 року Міжнародний Валютний Фонд прийняв рішення про створення адміністративного рахунку для зарахування коштів у вигляді частки Спеціальних прав запозичень (СПЗ) від країн-донорів на користь України. Усі залучені кошти за використанням даного рахунку мають спрямовуватися на підтримку фінансової стабільності України у формі грантів або кредитів (позик).

"Я вдячний Уряду Канади та особисто віцепрем‘єр-міністру, Міністру фінансів Канади Христі Фріланд за непохитну підтримку України у боротьбі за нашу свободу. Ухвалене рішення вкотре демонструє незмінне лідерство Канади у допомозі українському народу та надважливу своєчасність для підтримки України", – заявив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Нагадаємо, Україна отримає від Світового банку майже 1,5 млрд доларів. Ці гроші підуть на оплату роботи працівників бюджетної сфери.

Також Інформатор писав, що в Україні ті, хто втратив роботу через війну, можуть отримати виплати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.