Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Фінансова допомога була надана Євросоюзом на безповоротній основі
Україна отримала від Євросоюзу 150 млн євро. Ця фінансова допомога була надана на безповоротній основі. Гроші підуть на відновлення інфраструктури та житлових приміщень.
Залучені кошти є частиною угоди щодо програми “Підтримка швидкого відновлення України (Контракт з розбудови держави та посилення стійкості)”. Другий транш обсягом 100 млн євро очікується у першому кварталі 2024 року. Про це у середу, 20 грудня, повідомило Міністерство фінансів України.
"Грантове фінансування допоможе забезпечити пріоритетні заходи з відновлення критично важливих об’єктів, що постраждали внаслідок збройної агресії рф, зокрема транспортної інфраструктури, комунальних об’єктів і послуг, соціальної інфраструктури та житлових приміщень”, - розповів міністр фінансів Сергій Марченко.
У Мінфіні також розповіли про плани на майбутній 100-мільйонний транш. Кошти з нього спрямують на фінансування заходів з відновлення. Також гроші направлять на підтримку малих фермерських господарств та інших представників сільського господарства.
Тим часом лідерам країн ЄС не вдалось домовитись щодо виділення 50 млрд євро Україні протягом наступних чотирьох років на процеси, повʼязані з відновленням. Причина, зокрема, у позиції Угорщини, яку представляє проросійський премʼєр-міністр Віктор Орбан. Розглянути це питання повторно зможуть на початку 2024 року, в ЄС запевняють, що все ж вийде ухвалити пакет допомоги.
Крім того, Єврокомісія готова зібрати до €15 млрд та передати їх Україні, використовуючи доходи від заблокованих активів Центрального банку росії. Прибуток від розміщення заарештованих коштів становить приблизно €3 млрд щороку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.