Україна на останніх хвилинах вирвала нічию у матчі з Бахрейном

Збірна України проводить підготовку до виступу на Євро-2020.

Україна пропустила з пенальті, а відігратися змогла у компенсований час. Вже четвертий матч збірної України в цьому році завершився з рахунком 1: 1.

Про події в матчі збірної України і підготовці команди до чемпіонату Європи повідомляє Інформатор з посиланням на УАФ .

У неділю, 23 травня, збірна України провела контрольний поєдинок зі збірною Бахрейну. Матч проходив у Харкові на полі ОСК «Металіст» і став першим з трьох запланованих тренерським штабом української збірної.

Збірні України та Бахрейну грали в таких складах:

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Тимчик, Степаненко, Макаренко, Шапаренко, Зубков, Марлос, Бесєдін.

Запасні: Бущан, Пятов, Сирота, Сидорчук, Ледньов, Бондаренко, Забарний, Караваєв, Попов, Циганков, Довбік.

Бахрейн:  Лутфалла, Набель, Аль-Шамсаль, Абдулла Алі, Іса, Харам, Аль-Шалх, Аль-Хумаідан, Аль-Асвад, Мархун, Аль-Ромахл.

Запасні: Аль-Шаіх, Алаві, Бакер, Саїд, Мадан, Аль-Хаза, Хелаїфі, Аль-Асфур, Хашим, Алі, Абдулджаббар.

Збірна України відразу ж взяла м'яч під свій контроль і стала намацувати слабкі місця в обороні суперника. Кривцов втратив м'яч в центрі поля і в екстреному порядку сфолив, отримавши за свої дії жовту картку на 15-й хвилині. Українці володіли м'ячем 75% ігрового часу, але небезпечних моментів не створювали.

На 22-й хвилині Миколенко зліва пройшов до штрафної і прострілив в центр, а Шапаренко в боротьбі із захисником не зміг нанести акцентований удар. На 30-й хвилині Мархун пробив по воротах збірної України метрів з 25-ти. М'яч рикошетом від Кривцова летів в правий нижній кут, але Трубін встиг зреагувати і забрав ігровий снаряд в руки. Марлос зі штрафного намагався закрутити м'яч у правий кут, але пробив поруч зі штангою.

У перерві Шевченко провів відразу три заміни, випустивши на поле Довбіка, Циганкова і Судакова. Марлос підхопив м'яч в штрафний Бахрейну і з лінії воротарського пробив над поперечиною. Через кілька хвилин перед такою ситуацією Марлос пробив вже в створ воріт, але воротар збірної Бахрейну відбив удар.

На 68-й хвилині Довбик увірвався у штрафну, обіграв воротаря, проте з гострого кута влучив у штангу. А через п'ять хвилин Трубін вискочив на перехоплення до лінії штрафного і буквально зніс Аль-Хумаідана. Арбітр призначив пенальті і Дхія холоднокровно переграв Трубіна, пробивши по центру воріт.

Збірна України могла відігратися вже в наступній атаці, але обвідним ударом Циганкова трохи забракло влучності. Через дві хвилини Шапаренко потужно вистрілив з лівого краю штрафного, а Лутфалла в стрибку парирував удар. Бахрейн провів контратаку, і збірній України відверто пощастило, що м'яч пройшов в лічених сантиметрах від штанги.

Збірна України відігралася в компенсований час. Довбік виконав силову прострільну передачу, а Циганков замкнув у правій штанги. Бахрейн отримав право на перспективний штрафний, але м'яч прийняла на себе стінка.

• Україна - Бахрейн 1: 1 (Циганков, 90 + 1 - Дхія, 75 (з пен.)).

В рамках підготовки до Євро-2020 збірна України проведе ще два матчі. 3 червня українці зіграють з Північною Ірландією, а 7 червня - зі збірною Кіпру. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні,про завоювання українським плавцем двох золотих медалей на чемпіонаті Європи, а також про матчі серії плей-офф баскетбольної Суперліги.