Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
ДТЕК має ініціативу "30 до 2030", яка передбачає мету до 2030 року мати 30 ГВт потужностей відновлюваної енергії.
Україна має потенціал стати головним постачальником чистої енергії до Європейського союзу після завершення війни. Це допоможе забезпечити енергетичну безпеку країн Європи.
Голова ДТЕК Максим Тімченко нагадав про ініціативу "30 до 2030", яку компанія представила на минулорічному Світовому економічному форумі у Давосі. Мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб до 2030 року Україна мала 30 ГВт потужностей відновлюваних джерел енергії.
Це стане важливою складовою плану відновлення після війни та основним рушійним механізмом для розвитку української економіки.
"Україна може стати головним експортером чистої енергії до ЄС і зробити великий внесок у післявоєнну систему енергетичної безпеки Європи", - повідомив Тімченко.
За словами голови ДТЕК, 30 ГВт зеленої енергії можуть забезпечити близько 50% частки в структурі потужностей України, а щонайменше 15 ГВт чистої енергії можна експортувати до ЄС у вигляді електроенергії та екологічно чистого водню.
Такий розвиток зеленої енергетики стане важливим кроком для захисту довкілля та боротьби зі зміною клімату.
Президент України Володимир Зеленський також заявив про намір країни стати лідером у трансформації енергетичної галузі для протидії будь-яким загрозам. Україна будує сучасну зелену енергетику та має стати зеленим енергетичним хабом для експорту зеленої електроенергії та водню в ЄС. Такі кроки вплинуть на розвиток української економіки та забезпечать енергетичну безпеку.
Компанія ДТЕК розпочинає експлуатацію Тилігульської вітроелектростанції з потужністю 114 МВт в Миколаївській області. Уже цієї весни 19 вітротурбін розпочнуть генерувати електроенергію, щоб підтримати енергобаланс України.
Тилігульська вітроелектростанція є однією з найбільших в Україні і здатна забезпечити електроенергією 90 тисяч сімей. Вітроелектростанція складається з 52 вітротурбін виробництва General Electric, загальна вартість проєкту становить близько 250 мільйонів євро.
Запуск Тилігульської вітроелектростанції - це один з кроків компанії ДТЕК у реалізації ініціативи "30 до 2030", яка передбачає збільшення відновлюваної енергії в Україні до 30 ГВт до 2030 року. Крім того, це важливий крок в напрямку забезпечення енергетичної безпеки країни та зменшення залежності від імпорту енергоресурсів.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що ДТЕК в лютому подвоїв виробництво електрики на сонячних електростанціях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.