“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вона може забезпечити вихід до румунських портів
У Румунії триває будівництво “Молдавської автомагістралі”. Вона простягатиметься від Бухаресту до кордону з Україною. Завдяки ньому наша держава може отримати новий європейський транспортний коридор.
Про це повідомив журналіст Роман Цаплієнко у Telegram, посилаючись на румунські ЗМІ.
Зазначається, що будівництво автомагістралі триває у режимі 24/7. У ньому задіяно близько 3 тисяч працівників та сотня одиниць автомобільної техніки.
За словами Цаплієнка, ця автомагістраль може у майбутньому забезпечити Україні вихід до портів Румунії. Крім того, вона створить альтернативний шлях в країни Євросоюзу, який дозволить обходити Польщу, Угорщину та Словаччину.
Водночас новина про посилений режим будівництва наразі є лише на рівні чуток. Румунія дійсно будує автомагістраль, однак офіційного підтвердження тому, що тисячі працівників наразі задіяні на будівництві, поки немає.
Відомо, що напередодні Україна та Румунія підписали угоду про співпрацю. Йдеться про розвиток електронних комунікацій та співпрацю у сфері цифровізації й кіберзахисту. Договір був підписаний очільниками профільних міністерств (Україну представив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров). Стало відомо, що передбачає ця домовленість. Зокрема, йдеться про мережу 5G.
Також у грудні 2023-го українська та румунська сторона досягли успіху у врегулюванні державної суперечки. Справа стосувалась облаштування Україною глибоководного суднового ходу Дунай — Чорне море. Вона тривала майже 20 років.
Крім того, Болгарія, Румунія й Туреччина, які мають вихід до Чорного моря, домовилися про спільне розмінування акваторії від російських мін. Вони зберуться у Стамбулі 11 січня, щоб підписати відповідну угоду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.