Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Бажання партнерів підтримувати Київ зменшиться до наступного року.
Україна має час до кінця року, щоб досягнути прогресу на фронті. Далі з цим результатом Київ має вступити у переговори, оскільки бажання партнерів підтримувати Київ більшими поставками зброї знижується.
Про це на полях саміту НАТО у Вільнюсі 11 липня заявив президент Чехії Петр Павел, пише New York Times.
За даними журналістів, Павел запевнив, що вікно можливостей України для досягнення військового прогресу "більш-менш закриється до кінця цього року" через майбутні вибори в США та інших країнах і союзники можуть не бажати підтримувати поточний рівень допомоги Києву.
До наступного року "ми також спостерігатимемо чергове зниження готовності масово підтримувати Україну більшою кількістю зброї", цитує Павела ЗМІ.
"Все, що буде досягнуто до кінця цього року, стане основою для переговорів", - додав президент Чехії.
Видання підкреслило, що зауваження Павела суперечили заявам інших лідерів на саміті, які припустили, що військова підтримка України продовжуватиметься на тому ж рівні в осяжному майбутньому.
Зазначимо, що раніше цього місяця президент України Володимир Зеленський назвав одну з умов, за якої російський диктатор володимир путін буде прагнути діалогу. На його думку, це трапиться тоді, коли українські війська підійдуть впритул до Криму.
Військовий експерт Олег Жданов прогнозує, що Збройні сили України можуть звільнити тимчасово окупований Крим до кінця поточного року.
11 липня почався саміт Альянсу у Вільнюсі, на якому Україна очікує побачити політичне запрошення приєднатися до НАТО. Завтра, 12 липня, відбудеться інавгураційна зустріч Ради Україна-НАТО.
Президент Зеленський відвідає саміт, і сподівається, що рішення союзників будуть більш конкретними, ніж на попередніх самітах.
Наразі відомо, що на полях саміту Франція пообіцяла передати Україні дальнобійні ракети SCALP.
Раніше Інформатор зібрав все, що потрібно знати про саміт НАТО у Вільнюсі 11-12 липня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.