Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У премʼєра Угорщини назвали кроки Брюсселя щодо підтримки України "невиправданими"
Уряд Угорщини не підтримує ані вступ України до ЄС, ані зміни бюджету ЄС, які передбачають надання Києву 50 млрд євро допомоги протягом 4 років. Голова адміністрації угорського прем’єр-міністра Гергей Гуяш заявив, що обидва кроки є "невиправданими". За його словами, навіть Єврокомісія начебто вважає, що Україна не відповідає критеріям для вступу до Євросоюзу.
Зокрема, Будапешт має питання стосовно того, як вступ України ЄС вплине на європейський ринок сільского господарства. Щодо бюджету Гуяш заявив, що "цифри і так погані". Про це з посиланням на пресконференцію посадовця у четвер, 30 листопада пише видання Telex.
За словами Гуяша, в Брюсселі ведуться дебати щодо двох питань. Мова йде про зміни до бюджету ЄС та вступ України до блоку. Угорський уряд вважає обидві заходи невиправданими, водночас і тому, що Єврокомісія "незаконно" затримує гроші, передбачені для Будапешта.
"За словами Гуяша, навіть на думку Єврокомісії Україна не підходить для вступу. Комісія не публікувала експертних висновків, і неможливо знати, що означатиме приєднання для сільського господарства, промисловості та багатьох інших секторів", - йдеться у матеріалі.
З усіх цих причин уряд Угорщини не підтримує ухвалення цих двох кроків. Водночас Гуяш зазначив, що це не означає ветування цих заходів з боку Будапешта, оскільки такі рішення приймаються колективно на рівні ЄС.
Наприкінці жовтня міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт не підтримає 12-й пакет санкцій проти рф за декількох умов. Якщо обмеження стосуватимуться газу, нафти та атомної енергетики, Угорщина не голосуватиме за це. При цьому раніше подібні санкції вже запроваджувалися, проте для Будапешту завжди робили винятки.
Крім того,в Угорщині обіцяють блокувати початок переговорів з Україною про вступ до ЄС. Зокрема, через досі невиконані угорські вимоги щодо мови освіти нацменшинств в Україні. Будапешт стверджує, що через "жорсткий" мовний закон (про 70% освіти українською мовою) життя угорців в Україні стало нестерпним. Проти України у блоці виступив і Сіярто, за словами якого, з нашою країною у ЄС нібито може “прийти війна”.
Крім того, Віктор Орбан погрожує зірвати саміт лідерів Європейського Союзу, який має пройти в грудні. На ньому, серед іншого, планували обговорювати питання допомоги Києву та питання про початок переговорів щодо вступу України до ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.