"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Москва просить створити аварійний запас у 100 тисяч тонн бензину
Москва просить Казахстан створити резерв бензину на випадок, якщо атаки українських безпілотників та збої в роботі нафтопереробних заводів призведуть до серйозного дефіциту палива в Росії. Йдеться про величезний запас у тисячі тонн.
Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела в галузі. Зазначається, що Росія вже узгодила з Казахстаном використання його резервів бензину. Москва просить створити аварійний запас у 100 тисяч тонн бензину, який буде готовий до поставок у Росію.
Звернення до Казахстану за допомогою сталося після того, як близько 14% російських потужностей з первинної переробки нафти було виведено з ладу внаслідок атак безпілотників. Незважаючи на ці перебої, російська влада стверджує, що ситуація на внутрішньому ринку палива нібито стабільна, а запаси достатні.
Росія, яка зазвичай є чистим експортером палива, змушена імпортувати бензин через збої в роботі нафтопереробних заводів. Щоб запобігти дефіциту, Москва ввела заборону на експорт бензину на шість місяців з 1 березня. Заборона не поширюється на країни Євразійського економічного союзу, до якого входить Казахстан, а також на деякі інші країни, з якими Росія має міжурядові угоди про постачання палива. Однак трейдери вже попереджають, що заборона на експорт може бути розширена, якщо ситуація з дефіцитом палива в Росії погіршиться.
Від початку року безпілотники атакували близько 12 НПЗ у росії. Всього їх у ворога налічується 88, однак у робочому стані лише 38. Українські безпілотники атакують, зазвичай, установки первинної переробки нафти. Окупанти не виготовляють такого обладнання у росії, тому на їх відновлення необхідно від 9 до 15, років і $90-120 млн.
Так, бавовна навідувалась на Новокуйбишевський НПЗ 16 березня. Дрони потужно атакували підприємство, спричинивши значну пожежу.
15 березня дрони атакували НПЗ у Калузькій області. Там було виведено з ладу "Перший завод", який займався переробкою нафтопродуктів.
12 березня безпілотник вдарив по нафтопереробній установці на НПЗ "Лукойл" у Кстово Нижегородської області. Вибух став причиною пожежі, яку гасили за допомогою спеціального пожежного поїзда. Наразі робота установки з переробки нафти зупинена.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що удари українськими безпілотниками по російським нафтопереробним заводам могли вивести з ладу понад 15% їхніх потужностей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.