«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Збиток оцінили в півтора мільйона гривень
У річці Роставиця Житомирської області біля села Ружин зафіксували масовий мор риби. Збиток оцінили в півтора мільйони гривень
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу Асоціації рибалок України.
«Загибель риби в різних регіонах країни - це не природний відбір. У кожного випадку є конкретне людське ім'я», - каже голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков
За словами місцевих мешканців, це сталося через несанкціоновані скиди місцевого молокозаводу. Вони побоюються, що отруєна вода може потрапити до них колодязі.
В Асоціації рибалок України називають основними причинами цього: неналежне ставлення людини до водойм, аномальну спеку, маловодний рік, потрапляння у водойми побутових та виробничих стоків, а також хімікатів з полів. Все це призводить до різкого зменшення кількості розчиненого у воді кисню, внаслідок чого настають заморні явища у риби.
З початку року масовий мор риби стався в Житомирській, Київській, Черкаській, Харківській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.
За прогнозами вчених, у водоймах України катастрофічно знижується чисельність риби. І якщо не припиниться таке ставлення до водних ресурсів, то до 2050 року у вітчизняних водоймах може зникнути риба.
Нагадаємо, до останнього видання Червоної Книги України увійшли 70 видів вітчизняної риби як зникаючі.