У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Збиток оцінили в півтора мільйона гривень
У річці Роставиця Житомирської області біля села Ружин зафіксували масовий мор риби. Збиток оцінили в півтора мільйони гривень
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу Асоціації рибалок України.
«Загибель риби в різних регіонах країни - це не природний відбір. У кожного випадку є конкретне людське ім'я», - каже голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков
За словами місцевих мешканців, це сталося через несанкціоновані скиди місцевого молокозаводу. Вони побоюються, що отруєна вода може потрапити до них колодязі.
В Асоціації рибалок України називають основними причинами цього: неналежне ставлення людини до водойм, аномальну спеку, маловодний рік, потрапляння у водойми побутових та виробничих стоків, а також хімікатів з полів. Все це призводить до різкого зменшення кількості розчиненого у воді кисню, внаслідок чого настають заморні явища у риби.
З початку року масовий мор риби стався в Житомирській, Київській, Черкаській, Харківській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській областях.
За прогнозами вчених, у водоймах України катастрофічно знижується чисельність риби. І якщо не припиниться таке ставлення до водних ресурсів, то до 2050 року у вітчизняних водоймах може зникнути риба.
Нагадаємо, до останнього видання Червоної Книги України увійшли 70 видів вітчизняної риби як зникаючі.