Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Михайло Подоляк пояснив, що не повинно бути жодних компромісів на шляху України до НАТО. А до членства в альянсі Україні має отримувати потужну військову підтримку
Для України не повинно існувати жодних альтернатив чи проміжних варіантів членства у НАТО, де вже зараз узгоджують гарантії безпеки. А поки цього не відбулось, українці мають отримувати потужну військову підтримку для боротьби з росією.
Про це у понеділок,10 липня, в переддень саміту НАТО, повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк у Twitter.
Він наголосив, що Україна є ключовим елементом європейської безпеки й обов'язково стане членом альянсу, "без жодних але".
Чого ми чекаємо від саміту НАТО? Лідери Альянсу у Вільнюсі мають чітко та твердо засвідчити: жодної альтернативи членству України в НАТО не існує. Українці в НАТО – це наріжний камінь безпеки Європи. Україна обов‘язково стане членом Альянсу без жодних "але" та бюрократичних зволікань, - повідомив Подоляк.
За словами радника глави ОП, поки Україна не стала повноцінним членом НАТО, вона повинна отримувати потужну військову підтримку, зокрема техніку, снаряди та зброю.
Саміт НАТО у Вільнюсі запланований на 11-12 липня. Ця подія матиме доленосне значення для України, адже під час зустрічі говоритимуть не лише про довготривалу військову підтримку України, але й закладуть чіткі основи для членства України в НАТО.
Напередодні саміту президент України Володимир Зеленський висловив побажання, почути чіткі терміни вступу України до альянсу, а щоб покращити для України кінцеві рішення саміту він вирушив у турне Болгарією, Чехією, Словаччиною та Туреччиною.
Український президент заявив, що не поїде на саміт, якщо там чітко не вкажуть, коли саме Україна доєднається до альянсу, але саме сьогодні, 10 липня, стало відомо, що Зеленський прибуде у Вільнюс.
При цьому Зеленський додав, що робота над результатами саміту триватиме до останнього дня, а з позитивного - Туреччина вже оголосила, що Україна заслуговує на членство НАТО.
У понеділок,10 липня, генсек НАТО Єнс Столтенберг дав чіткий прогноз щодо питань, які планують обговорити на саміті. Серед них є такі: програма практичної підтримки, щоб наблизити Україну до НАТО, створення Ради Україна-НАТО, скасування ПДЧ для України, замість цього узгодять прискорений вступ до альянсу.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що президент Джо Байден напередодні саміту НАТО прибуде до Лондона.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.