У застосунку Резерв+ з'явиться QR-код, рівнозначний паперовому військовому квитку - Міноборони

Читать на русском

З 18 червня QR-код матиме таку ж силу, як і паперовий документ

Читать на русском
У застосунку Резерв+ з'явиться QR-код
Застосунок Резерв+ та QR-код

З 18 червня QR-код матиме таку ж силу, як і паперовий документ

Від вівторка, 18 червня, застосунок Резерв+ почне генерувати спеціальний QR-код про військово-облікові документи, який матимете таку ж юридичну силу, як і паперові документи. За QR-кодом також можна буде виїхати за кордон. 

Про QR-код у застосунку Резерв+ повідомив речник Міністерства оборони України Лазуткін Дмитро. Він додав, нова можливість у застосунку прирівняє інформацію з реєстру Оберіг до військово-облікового документа у паперовому вигляді.

"З 18 червня у застосунку Резерв+ з'явиться QR-код. Це остаточно прирівняє інформацію з електронного реєстру Оберіг до паперового військово-облікового документа", - пояснив Лазуткін.

Він також додав, що у Резерв+ свої дані вже оновили понад 1,6 млн військовозобов'язаних, призовників і резервістів. Багато з них це - жінки.

"Понад 200 тисяч з них - жінки", - додав він.

 

Нові можливості Резерв+

До застосунку Резерв+ додадуть можливість скерування на проходження ВЛК. Це зроблять для того, щоб розвантажити черги у ТЦК та СП, до яких можна буде не ходити особисто. Передовсім ця нова функція стосуватиметься чоловіків, які мають статус обмежено придатний. Як відомо, його нещодавно скасували, тому ВЛК слід проходити повторно. 

Також у Резерв+ з'явиться нова функція рекрутингу. Військовозобов'язані зможуть побачити, які є вакансії у підрозділах ЗСУ, й зможуть самостійно обрати, де служити. 

Українці за кордоном, які у Резерв+ мають статус "у розшуку", будуть змушені повернутися в Україну та оновити свої військово-облікові дані. Для цього їм необхідно особисто навідатись до ТЦК та СП. 

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що громадяни, які у Резерв+ вказали неправдиві дані, можуть отримати штрафи. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.