Головна
Україна
Події
15:23, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Василівка єдиний пункт проїзду мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей на підконтрольну Україні територію.В черзі на блокпості, який установили окупанти, стоїть понад 1 200 авто. Про це повідомив мер МелітополяІван Федоров, передаєІнформатор. Евакуація це нагальна тема. Люди, які не згодні жити в окупації, хочуть виїхати. "Є одне сполучення це Василівка, через яке виїжджають Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська області. Бували періоди, коли окупанти по 2 тижні повністю перекривали людям проїзд. Зараз він є, але черга більш ніж 1 200 машин", сказав Федоров. Окупанти ділять чергу на три. Перша це платна. Беруть хабарі за те, щоб випускати без черги. Ці люди стоять від однієї до двох ночей. Другу чергу зробили так звану пільгову. Вона для старших, людей з обмеженими можливостями, дітей. Ця черга стоїть від 3 до 5 днів. Люди ночують в машинах у Василівці. А інші просто чекають і можуть так ночувати й 7 днів. Тому евакуація це перша проблема. Нагадаємо, у Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину. Крім того,готують Енергодар до псевдореферендуму, встановлюють агітаційні наметита роздають газети. Такожписав, чиможуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатнідо військової служби. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Запорізькій області росіяни утримують на блокпосту понад 1 200 авто: люди чекають по 7 днів у черзі

Читать на русском
У Запорізькій області росіяни утримують на блокпосту понад 1 200 авто: люди чекають по 7 днів у черзі

Евакуація – це нагальна тема

Василівка – єдиний пункт проїзду мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей на підконтрольну Україні територію.  В черзі на блокпості, який установили окупанти, стоїть понад 1 200 авто. 

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Інформатор.

Евакуація – це нагальна тема. Люди, які не згодні жити в окупації, хочуть виїхати. 

"Є одне сполучення – це Василівка, через яке виїжджають Херсонська, Запорізька, Донецька та Луганська області. Бували періоди, коли окупанти по 2 тижні повністю перекривали людям проїзд. Зараз він є, але черга більш ніж 1 200 машин", – сказав Федоров.

Окупанти ділять чергу на три. Перша – це платна. Беруть хабарі за те, щоб випускати без черги. Ці люди стоять від однієї до двох ночей. Другу чергу зробили так звану пільгову. Вона для старших, людей з обмеженими можливостями, дітей. Ця черга стоїть від 3 до 5 днів. Люди ночують в машинах у Василівці. А інші просто чекають і можуть так ночувати й 7 днів. Тому евакуація – це перша проблема. 

Нагадаємо, у Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину. Крім того, рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму, встановлюють агітаційні намети та роздають газети.

Також Інформатор писав, чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.