Головна
Україна
Події
11:32, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Окупанти почали готувати Енергодар до свого псевдореферендуму. По місту натикали агітаційні намети та роздають пропагандистську газету. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов, - передає Інформатор. Енергодарці намагаються обходити ці уособлення «мракобєсія» стороною, оскільки за понад п’ять місяців окупації добряче відчули на собі, що насправді несе «руський мир» і що значить відкотитися на 30 років назад, у совкове минуле в найгіршому його прояві. "Та орки теж не здаються в намаганні реалізувати команду зверху, якою б дурною вона не була. Отримавши частковий доступ до персональної інформації через комунальні рахунки абонентів (тут до речі не обійшлося і без деяких голів ОСББ), а також паспорти пенсіонерів під час виплати сумнозвісних десяти тисяч, вони таким чином накопичили певну базу персональних даних енергодарців. Які й будуть використані надалі навіть без згоди на то самих людей", - розповів мер. Тож марно сподіватися на те, що «референдум» буде справжнім та об’єктивним. І взагалі аферу, яку хочуть провернути окупанти, не можна назвати будь-яким іншим словом як афера. Втім, поспіх, з яким загарбники намагаються підготуватися до цієї театралізованої вистави, свідчить: вони добре усвідомлюють, що часу в них майже не залишилося. Скінчилися ті дні, коли вони повністю почувалися в Енергодарі господарями ситуації. Зараз вони почуваються тими, ким є за фактом: загарбниками, яких не чекали, яких люто ненавидять і відповідно зроблять все, аби виставити за двері. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму: встановлюють агітаційні намети та роздають газети

Читать на русском

Марно сподіватися на те, що «референдум» буде справжнім

Читать на русском
Рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму: встановлюють агітаційні намети та роздають газети

Марно сподіватися на те, що «референдум» буде справжнім

Окупанти почали готувати Енергодар до свого псевдореферендуму. По місту натикали агітаційні намети та роздають пропагандистську газету.

Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов, - передає Інформатор.

Енергодарці намагаються обходити ці уособлення «мракобєсія» стороною, оскільки за понад п’ять місяців окупації добряче відчули на собі, що насправді несе «руський мир» і що значить відкотитися на 30 років назад, у совкове минуле в найгіршому його прояві.

"Та орки теж не здаються в намаганні реалізувати команду зверху, якою б дурною вона не була. Отримавши частковий доступ до персональної інформації через комунальні рахунки абонентів (тут до речі не обійшлося і без деяких голів ОСББ), а також паспорти пенсіонерів під час виплати сумнозвісних десяти тисяч, вони таким чином накопичили певну базу персональних даних енергодарців. Які й будуть використані надалі навіть без згоди на то самих людей", - розповів мер.

Тож марно сподіватися на те, що «референдум» буде справжнім та об’єктивним. І взагалі аферу, яку хочуть провернути окупанти, не можна назвати будь-яким іншим словом як афера.

Втім, поспіх, з яким загарбники намагаються підготуватися до цієї театралізованої вистави, свідчить: вони добре усвідомлюють, що часу в них майже не залишилося. Скінчилися ті дні, коли вони повністю почувалися в Енергодарі господарями ситуації. Зараз вони почуваються тими, ким є за фактом: загарбниками, яких не чекали, яких люто ненавидять і відповідно зроблять все, аби виставити за двері.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.