Головна
Україна
Події
08:28, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби, можуть виїхати за кордон. Для цього потрібно мати відповідні документи. Про це повідомляєз посиланням наДержавну прикордонну службу України. Це прописано у 3 абзаці 1 статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".Призову на військову службу під час мобілізації не підлягають військовозобовязані, у яких встановили інвалідність. Або ж ті громадяни, яких військово-лікарська комісія визнала тимчасово непридатними до військової служби за станом здоровя. Максимальний термін, на який можуть дати таку відстрочку до 6 місяців. Після закінчення терміну необхідно повторно пройти військово-лікарську комісію. Загалом такі військовозобов'язані можуть виїжджати за кордон. "Дозволяється виїзд за межі України за умови наявності підтверджуючих документів", мовиться в повідомленні. Нагадаємо, на кордоні України з Польщеювідновили роботу одного з пунктів пропуску. Крім того,з 1 липняв Україні почав діяти візовий режимз росіянами. Такожписав, чиможна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби

Читать на русском
Чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби

Роз'яснення Державної прикордонної служби України

Чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби, можуть виїхати за кордон. Для цього потрібно мати відповідні документи. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Це прописано у 3 абзаці 1 статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Призову на військову службу під час мобілізації не підлягають військовозобов’язані, у яких встановили інвалідність. Або ж ті громадяни, яких військово-лікарська комісія визнала тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я.

Максимальний термін, на який можуть дати таку відстрочку – до 6 місяців. Після закінчення терміну необхідно повторно пройти військово-лікарську комісію. Загалом такі військовозобов'язані можуть виїжджати за кордон.

"Дозволяється виїзд за межі України за умови наявності підтверджуючих документів", – мовиться в повідомленні.

Нагадаємо, на кордоні України з Польщею відновили роботу одного з пунктів пропуску. Крім того, з 1 липня в Україні почав діяти візовий режим з росіянами.

Також Інформатор писав, чи можна виїхати за кордон, якщо паспорт недійсний.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.