Головна
Україна
Події
12:48, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

У Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину. Вона діятиме з вечора 5 серпня до ранку 8 серпня.  Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передає Інформатор. "Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 року до 05:00 8 серпня 2022 року. Всіх прошу ставитися з розумінням, спланувати вихідні та зробити закупи на ці два дні", - заявив Кім.  Він запевнив: чесним людям переживати немає чого. У випадку, якщо потрібно вигуляти собаку (недалеко від дому) – потрібно брати з собою документи.  "Прошу запланувати об'їзд міста через Вознесенськ – усі пости попереджені. Ми відпрацьовуємо. Крім екстрених ситуацій. Поліцію попередили, якщо щось дуже екстрене, ми будемо супроводжувати", – сказав Кім. За його словами, три міжнародні автобуси, які заплановані на виїзд із Миколаєва під час цієї комендантської години, поїдуть за графіком.  Нагадаємо, Україна вперше отримала шанс формувати хід війни, стратегічна ініціатива переходить до ЗСУ. Крім того, рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму, встановлюють агітаційні намети та роздають газети. Також Інформатор писав, чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину

Читать на русском

Очільник військової адміністрації анонсував, що місто закриють на якийсь час для пошуку колаборантів

Читать на русском
У Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину

Очільник військової адміністрації анонсував, що місто закриють на якийсь час для пошуку колаборантів

У Миколаєві запроваджують подовжену комендантську годину. Вона діятиме з вечора 5 серпня до ранку 8 серпня. 

Про це повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, передає Інформатор.

"Мною сьогодні підписано розпорядження, згідно з яким на території Миколаєва вводиться комендантська година з 23:00 5 серпня 2022 року до 05:00 8 серпня 2022 року. Всіх прошу ставитися з розумінням, спланувати вихідні та зробити закупи на ці два дні", - заявив Кім. 

Він запевнив: чесним людям переживати немає чого. У випадку, якщо потрібно вигуляти собаку (недалеко від дому) – потрібно брати з собою документи. 

"Прошу запланувати об'їзд міста через Вознесенськ – усі пости попереджені. Ми відпрацьовуємо. Крім екстрених ситуацій. Поліцію попередили, якщо щось дуже екстрене, ми будемо супроводжувати", – сказав Кім.

За його словами, три міжнародні автобуси, які заплановані на виїзд із Миколаєва під час цієї комендантської години, поїдуть за графіком. 

Нагадаємо, Україна вперше отримала шанс формувати хід війни, стратегічна ініціатива переходить до ЗСУ. Крім того, рашисти готують Енергодар до псевдореферендуму, встановлюють агітаційні намети та роздають газети.

Також Інформатор писав, чи можуть виїхати за кордон чоловіки, які тимчасово непридатні до військової служби.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.