У ВСУ збільшилася добова захворюваність на COVID-19

Всього хворіють 656 осіб

У ВСУ збільшилася добова захворюваність на COVID-19

У Збройних силах України за минулу добу зафіксували 72 нових випадки COVID-19. Всього за час пандемії одужали 1683 осіб, летальних випадків - 8.

Про це повідомляє прес-служба командування Медичних Сил ЗСУ, - передає Інформатор .

«Станом на 17 вересня в ЗСУ COVID-19 хворіють 656 осіб. На ізоляції знаходяться 789 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 209 осіб. За минулу добу зареєстровано 72 нових випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19», - йдеться у повідомленні.

В установах охорони здоров'я перебуває 14 людей, а на лікуванні вдома (під наглядом медичної служби) - 58 осіб:

  • Київська область - 33;
  • Львівська область - 9;
  • Одеська область - 11;
  • Херсонська область - 2;
  • Тернопільська, Івано-Франківська та Вінницька області - 1.

«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання», - резюмували в медсилах.

Нагадаємо, в Україні за добу зареєстровано 3584 нових випадки COVID-19.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити