У ВСУ зафіксували 70 нових випадків COVID-19, хворіють 911 осіб

Всього зараз хворіє 911 осіб

У ВСУ зафіксували 70 нових випадків COVID-19, хворіють 911 осіб

У Збройних силах України за минулу добу зафіксували 70 нових випадків COVID-19. Всього за час пандемії одужали 3 074 особи, летальних випадків - 11.

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ, - передає Інформатор .

На ізоляції знаходиться 564 людини.В установах охорони здоров'я знаходиться 9 осіб:

  • Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - 3 військовослужбовців,
  • Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - 3 військовослужбовців,
  • Миколаївський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець,
  • Новоград-Волинський міська лікарня - 1 працівник ЗСУ,
  • Інфекційна клінічна лікарня міста Одеси - 1 працівник ЗСУ.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 61 людина.

Нагадаємо, в Україні за добу підтвердили 5062 нових випадків COVID-19.Вчора Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин в країні до кінця 2020 року. Інформатор розповідав, які обмеження посилили .

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити