«Найближчим часом, виглядає так, що Крим перетвориться в острів»
Композиція «Тільки не плач» присвячена військовим – людям «міцного ґатунку», «коштовним і прекрасним, немов самоцвіти».
В установах охорони здоров'я перебуває 3 людини
У Збройних силах України за минулу добу зафіксували 19 нових випадків COVID-19, хворіє 721 особа.
Про це повідомляє прес-служба командування Медичних Сил ЗСУ, передає Інформатор .
"Всього за час пандемії одужали - 2484 людини, летальних випадків - 10. На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 538 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби - 188 осіб", - заявили в медсилах.
В установах охорони здоров'я знаходиться 3 людини, а на лікуванні вдома (під наглядом медичної служби) - 16 осіб.
"Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - резюмували в медсилах.
Нагадаємо, в Україні пішла на спад кількість нових випадків COVID-19 .
Крім того, в понеділок, 5 жовтня, в Україні набуло чинності нове карантинне зонування.До «червоної» зони епідемічної небезпеки потрапили два міста.