У ВСУ виявили нові випадки зараження на COVID-19: кількість інфікованих зросла до 126

Всього хворіють 803 особи

У ВСУ виявили нові випадки зараження на COVID-19: кількість інфікованих зросла до 126

За минулу добу в Збройних силах України лабораторно підтверджені 126 нових випадків захворювання yf COVID-19. Всього за час пандемії одужали 2743 людини, летальних випадків - 11.

Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ,- передає Інформатор .

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 97 осіб:

  • Київська область - 42 військовослужбовців і 10 працівників ЗС України,
  • Львівська область - 11 військовослужбовців і 4 працівника ЗС України,
  • Одеська область - 6 військовослужбовців,
  • Івано-Франківська область - 3 військовослужбовців і 2 працівники ЗС Україна,
  • Хмельницька область - 2 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України,
  • Чернігівська, Миколаївська та Житомирська області - по 2 військовослужбовців,
  • Дніпропетровська область - 1 військовослужбовець і 1 працівник ЗС України,
  • Харківська область - 1 військовослужбовець і 3 працівники ЗС України,
  • Полтавська, Вінницька і Черкаська області - по 1 військовослужбовцю.

«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, у них спостерігається легкий перебіг захворювання», - заявили в медсилах.

На ізоляції (зокрема самоізоляції) знаходиться 454 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі 3 доби - 58 осіб.

Нагадаємо, в Україні було зафіксовано понад 5800 випадків зараження за добу. Крім того, в МОЗ пояснили, навіщо в березні ввели жорсткий карантин,і чому його немає зараз.

Раніше Інформатор писав, що в Україні пройти тест на COVID-19 можна буде у сімейного лікаря

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити