У Telegram масштабний збій по всьому світу: мережа почала відновлюватися

Читать на русском

Користувачі популярного месенджера в усьому світі повідомляють про те, що доступ до Telegram втрачено. Мережа почала відновлюватися о 22:55 8 червня

Читать на русском
Telegram, збій
Збій у роботі месенджера

Користувачі популярного месенджера в усьому світі повідомляють про те, що доступ до Telegram втрачено. Мережа почала відновлюватися о 22:55 8 червня

У Telegram в суботу, 8 червня стався масштабний збій. Користувачі з усього світу скаржаться на неможливість відправляти та приймати повідомлення. Також відсутній доступ до чатів та каналів Telegram. Перші скарги на збій в популярному месенджері почали з’являтися о 21:30 за київським часом. 

У Telegram масштабний збій по всьому світу 2 

Приблизно о 21:30 користувачі почали надсилати скарги про неможливість з’єднатися із сервером. Збій підтверджений даними Downdetector

У Telegram масштабний збій по всьому світу 2

Так, за даними Downdetector більшість користувачів не може з’єднатися з сервером. Також надходять повідомлення про некоректну роботу застосунку та неможливість зробити аутентифікацію. 

Ось як розвивалися події перед повною зупинкою роботи Telegram:

  • Приблизно о 21:20 почали надходити повідомлення про неможливість перегляду фото.
  • За 10 - 15 хвилин також стало відомо, що великі відео не завантажуються та їх просмотр теж став неможливим. 
  • Майже у той самий час стало неможливо зробити репост повідомлення в інший канал чи іншому користувачу. 
  • Передивитися повідомлення каналів зпочатку можна було лише з великою затримкою, але потім пропала й така можливість. 

Причини збою наразі невідомі. Проте близько 22:50 месенджер почав демонструвати ознаки відновлення роботи. 

Станом на 23:00 робота Telegram відновилася не в повній мірі. В окремих регіонах України він почав працювати, в інших доступу до нього користувачі все ще не мають. Також наявність або відсутність доступу ймовірно залежить від провайдерів. 

Раніше в українських військових та політичних колах обговорювалася ідея заборонити Telegram в Україні, оскільки популярний месенджер має російське походження. Є імовірність, що дані з Telegram можуть бути доступні російським спецслужбам.

Проте збій у Telegram 8 червня ймовірно не пов’язаний з діями української влади: не було попередньо оприлюднениїх рішень з цього приводу. До того ж повідомлення про збій надходять не лише з України, а й з усього світу. 

В мережі повідомляють, що збій у Telegram помітили користувачі з Німеччини, Латвії, Єгипту та іншіх країн. Це вказує, що проблема, яка виникла, має глобальний характер. 

Також повідомляється, що через збій у Telegram його користувачам з Харкова не надійшли повідомлення про повітряну тривогу.  

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.