За словами Віктора Юрчука, ТЦК доводиться постійно поповнювати підрозділи ЗСУ через ротацію та поранених
Керівництво обласних ТЦК скаржиться на свою важку роботу у центрах комплектування. Через ротації та поранення бійців слід постійно поповнювати підрозділи ЗСУ. Плани мобілізації треба виконувати, а ця робота є значно важчою, ніж служба на фронті.
Про важку роботу у ТЦК, навіть важчу за фронт, повідомив начальник Пологівського ТЦК Віктор Юрчук під час інтерв'ю для TV5. За його словами, роботу ТЦК слід організувати і постійно шукати чоловіків для поповнення бойових підрозділів ЗСУ. Це, за його словами, значно важче, ніж просто воювати на фронті.
"У тебе є підрозділ, є люди — організуй роботу. План дали — виконуй. Повірте мені, воювати набагато легше, ніж працювати в ТЦК. Це дуже тяжка робота, бо ми мусимо комплектувати Збройні сили: хтось іде на ротацію, хтось поранений — мусимо поповнювати", - повідомив Юрчук.
Очільник ТЦК також розповів, що випадки, коли Росія вербує підлітків для підривів ТЦК, побільшали. Це також ускладнює роботу.
При цьому Юрчук додав, що ТЦК не порушують закон. Під час мобілізаційних заходів вони не порушують права людей.
Працівники Державного бюро розслідування (ДБР) 27 березня повідомили про викриття жахливого порушення у Вінницькому об'єднаному міському ТЦК та СП. Посадовці цього військкомату били та душили чоловіка, намагаючись вибити у нього відмову від бронювання від мобілізації. Посадовиці ТЦК та СП і її спільнику вже повідомили про підозру.
Соцмережі Хмельницької області вдень у суботу, 29 березня, облетіли кадри масової бійки у Дунаївцях. Конфлікт стався між військовими ТЦК і поліцією з одного боку та цивільними особами з іншого. На відео зафіксовано, як група військових ТЦК у супроводі поліції повалила на землю чоловіка і намагалася силою його мобілізувати. У конфлікт втрутилися перехожі — переважно жінки — їм вдалося відбити чоловіка від бусифікації.