Війна закінчиться у 2025 році. Або її можна буде завершити мирними переговорами, або одна з воюючих сторін буде знищена
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Останній online» — це пісня, яка говорить про емоції, що супроводжують прощання, тому що обом буває не просто в цій ситуації. Кожен з нас, хто хоч раз переживав такий момент, той, коли потрібно відпустити когось, хто був важливим у нашому житті. Цей трек про конкретну мить — ту, коли в останній момент хтось когось не почув, промовчав..», — розповіла про свій хіт YALLA.
Існує швидко зростаючий фінансовий ринок, який за обсягом вже майже вдвічі переріс ринок іпотечного кредитування, що привів до світового до кризи 2008 року
Криптовалюта може викликати обвал на рівні 2008 року. Про це заявили в Банку Англії.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на CNBC.
Криптовалюти можуть спровокувати глобальну фінансову кризу, якщо не будуть введені жорсткі правила. Так вважає Заступник керуючого Банком Англії з питань фінансової стабільності Джон Канліфф.
Він порівняв темпи зростання ринку криптоактивів (з 16 мільярдів доларів п'ять років тому до 2,3 трильйона доларів сьогодні) з іпотечним ринком. У 2008 році той виріс до 1,2 трильйона доларів.
Як бачимо, ринок криптоактивів вже переріс ринок іпотек - майже удвічі.
"Коли щось у фінансовій системі зростає дуже швидко й росте в основному в нерегульованому просторі, органи фінансової стабільності мають сісти і звернути на це увагу", — сказав він.
При цьому він визнав, що криптотехнології радикально покращують світ фінансових послуг і закликав уряди країн поки тільки пильно придивитися і "проявити обережність", не класифікуючи й не навішуючи радикальні ярлики на криптопроцеси.
"Нові підходи не варто відразу вважати небезпечними, тільки тому, що вони - інші", — сказав спікер.
При цьому, він зазначив, що, застосування криптоактивів представляють собою проблему для фінансової стабільності в майбутньому, оскільки більшість із них "не мають внутрішньої вартості й уразливі для серйозних коригувань цін".
Як приклад він навів дві перші криптовалюти світу - біткоїн й ефіріум - як і раніше дві найбільші криптовалюти, які на початку цього року впали більше ніж на третину і відновилися лише зараз.
З моменту свого створення вони очевидно виявилися надзвичайно нестабільними. Їх вартість формується безліччю зовнішніх факторів, від коментарів генерального директора Tesla Ілона Маска до регулятивних репресивних заходів із боку Китаю.
Однак, на думку експерта, у даний час ризики для фінансової стабільності невеликі.
Раніше Інформатор повідомляв, яка криптовалюта може обійти біткоїн в майбутньому.
Також ми писали, що прототип біткоїна виник сто років тому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.