Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ризики пов’язують навіть з національною безпекою країн світу
Комісар Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) США Крісті Голдсміт Ромеро заявила, що криптовалюти мають втрати свою анонімність. Справа в тому, що через відсутність контролю злочинці без проблем використовують токени для фінансування незаконної діяльності. Особливо це стосується кіберпростору та хакерської діяльності.
Про це повідомляє noworries. Комісар Крісті Голдсміт зробила свою заяву на конференції City Week в Лондоні. На її думку, криптовалюта надто активно використовується для здійснення кібератак на об’єкти критичної інфраструктури. Вона додала, що її відомство “глибоко стурбоване” зростаючою кількістю кіберзлочинців.
“Анонімність дозволяє кіберзлочинцям фінансувати незаконну діяльність, що створює величезні ризики для національної безпеки країн. Її потрібно усунути. Для всіх урядів і особливо для криптовалютної індустрії важливо розв’язувати проблему, яка робить криптоактиви такими привабливими для незаконних дій”, – заявила вона.
Крісті Голдсміт Ромеро зазначила, що планує вийти до Конгресу, запропонувавши скасувати анонімність криптовактивів. Крім цього пропонуватиметься ввести цифрову ідентифікацію власників. Таким чином, криптовалютні активи можна буде відслідкувати та декларувати.
Представники криптовалютної спільноти побоюються надмірного тиску на криптофірми. Зокрема, вони прогнозують задіяння надмірно жорстких примусових заходів чи судових призовів з боку регуляторів. Водночас, і рядовим користувачам може не сподобатися скасування анонімності, оскільки це означатиме прозорість та доступність для органів влади всіх операцій.
Нещодавно в ЗМІ повідомили, що Україна оновить регуляцію криптовалют. НБУ та депутати готують оновлене законодавство, що має врегулювати віртуальні активи. Зокрема, нові механізми мають скласти детальне формулювання термінів та понять віртуальних активів, а також прописати механізм оподаткування.
Також повідомлялося, що Mastercard хоча розширити прив’язку до криптовалют. Мова йде про розширення програми, що стосується криптовалютних платіжних карток. Мова йде про посилення співпраці з криптовалютними біржами та розширення можливостей спеціальних карток, що дозволяють здійснювати оплати в традиційних валютах за кошт своїх криптоактивів.
Нагадаємо, що експерт спрогнозував курс валют в Україні найближчим часом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.