"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Наразі немає причин для того, щоб в Україні відбулося різке падіння гривні
Найближчим часом курс долара в Україні навряд чи може зрости більш, ніж на 10%. Також навряд чи доросте до позначок 46 або 50 гривень за долар. Такий прогноз зробив експерт аналітичного центру "Об'єднана Україна" Олексій Кущ.
У коментарі для Главред він зазначив, що не бачить причин для того, щоб в Україні відбулося різке падіння національної валюти. Водночас експерт наголосив, що стабільність гривні залежить від надходження міжнародної фінансової допомоги та успіхів ЗСУ.
"Якщо буде проведено успішний наступ української армії на фронтах, то, швидше за все, національна валюта утримає свої позиції десь на рівні 37 гривень за долар. Однак це буде тільки за умови одночасного отримання міжнародної допомоги і продовження розсудливої економічної політики", - каже Олексій Кущ.
На його думку, курс долара коливатиметься в межах від 36 до 46 грн за долар. При цьому, зауважив експерт, що це тільки орієнтовний прогноз, оскільки існує досить велика кількість факторів впливу, які просто неможливо прорахувати.
У неділю, 30 квітня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Про це свідчать дані на сайті регулятора.
Нагадаємо, раніше економіст Олександр Охрименко заявляв, що курс долара може перевищити 40 гривень, якщо не вирішити проблему із забороною експорту українського зерна. Проте вже 28 квітня Європейська комісія домовилася з п'ятьма країнами щодо постачання аграрної продукції з України. Йдеться про Болгарію, Угорщину, Польщу, Румунію та Словаччину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.