У Словаччині перевізники почнуть блокувати кордон з Україною

Читать на русском

Автомобілісти Словаччини з 1 грудня планує заблокувати пункт пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород" на кордоні з Україною

Читать на русском
UNAS планує блокувати пункт перетину кордону "Вишнє Нємецьке"
У листопаді UNAS вже блокували на годину пункт перетину кордону "Вишнє Нємецьке"

Автомобілісти Словаччини з 1 грудня планує заблокувати пункт пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород" на кордоні з Україною

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) вирішив з 1 грудня заблокувати пункт пропуску "Вишнє Нємецьке – Ужгород" на кордоні з Україною. Рішення про блокування пункту перетину на кордоні з Україною ухвалила президія UNAS після переговорів із Міністерством транспорту Словаччини. Зазначається, що це вирішили із солідарності з польськими блокувальниками

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на TASR, перехід буде заблокований перевізниками з 1 грудня о 15:00 "до подальшого повідомлення". Цього місяця представники UNAS уже блокували на годину пункт перетину кордону "Вишнє Нємецьке" зі словацького боку, висловивши солідарність із польськими мітингарями.

Вони вимагають від Брюсселя запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів. Через те, що європейські компанії не можуть з ними конкурувати – це те саме, що вимагають протестувальники на кордоні Польщі з Україною.

Страйк на кордоні України з Польщею

Польські перевізники розпочали страйк на кордоні з Україною 6 листопада, заблокувавши три пункти пропуску для проїзду вантажного транспорту: "Корчова – Краковець", "Гребенне – Рава-Руська" та "Дорогуськ – Ягодин". Вони вимагають від ЄС відновити дозвільну систему для українських водіїв, які в'їжджають до Євросоюзу, і для водіїв із ЄС, які в'їжджають в Україну, за винятком гуманітарної допомоги і військових вантажів.

Єврокомісія закликала учасників блокади знайти компроміс, бо протест польської сторони має серйозні економічні наслідки, а черги на кордонах постійно збільшуються. Станом на 19 листопада блокада тривала десяту добу поспіль. Водії писали про 60-кілометрові черги на кордоні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.