Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У сторону Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, у сторону Краківця на понад 16 кілометрів
Польські перевізники й надалі блокують кордон для українських водіїв. На пунктах пропуску утворились довжелезні черги, адже блокада триває вже десяту добу поспіль.
Як повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України, на деяких КПП черги вже просто "космічні". Так, у напрямку Ягодина корок тягнеться на 30 км, у напрямку Рави-Руської черга сягнула понад 10 км, у сторону Краківця вона розтягнула на понад 16 кілометрів.
На усіх пунктах пропуску діють штаби допомоги заблокованим водіям. Тут можна отримати воду, їжу та необхідні ліки. Водіям, яким необхідна евакуація на територію України, також обіцяють допомогти.
Зі свого боку водії пишуть, що насправді черги на кордоні вдвічі більші та кількість заблокованих автомобілів значно перевищує 3 тисячі. Так у коментарях під дописом люди зазначають, що на деяких КПП черги вже давно перевищують 60 кілометрів.
У п’ятницю, 17 листопада, під час пресконференції представники транспортної галузі, об’єднані в Комітет захисту перевізників і транспортних роботодавців Польщі, оголосили, що на початку наступного тижня протест на кордоні буде розширено до прикордонного переходу у Медиці. Наразі акції протесту тривають на КПП в Гребенному та Дорогуську.
Комітет захисту транспортних перевізників і роботодавців Польщі також повідомив, що подасть заяву до Представництва ЄК у Польщі щодо "відновлення дозволів на комерційні перевезення транспортних засобів з України" у зв’язку з погіршенням ситуації в Польщі. У ньому перевізники, серед іншого, написали, що на транспортну галузь припадає 6% ВВП Польщі, тут працює понад мільйон людей, щорічно галузь вносить до національного та місцевих бюджетів 16 мільярдів злотих. Причиною кризи перевізники назвали угоду між Євросоюзом та Україною, якою, серед іншого, скасовано дозволи на комерційні перевезення з України.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Єврокомісія закликає учасників блокади знайти компроміс. Також зазначається, що протест польської сторони має серйозні економічні наслідки, а черги на кордонах постійно збільшуються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.