«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Проєкт спрямований на створення безпечного середовища для дітей, захисту їх прав та законних інтересів
В українських школах можуть з'явитися "вихователі безпеки". Це дозволить створити безпечне середовище для дітей, захистити їх права і законні інтереси.
Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павличенко в ефірі одного з телеканалів, передає Інформатор.
З початку цього року в країні зареєстрували майже 3 000 кримінальних правопорушень, вчинених дітьми або за їх участю. Стільки ж злочинів проти самих дітей.
Вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах та стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, дітьми, адміністрацією шкіл. В разі, якщо буде інформація, на яку потрібно реагувати, вони передаватимуть її до поліції і в тісному контакті працюватимуть з правоохоронцями задля створення безпечного середовища в школі.
Вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах і взаємодіяти з поліцейськими офіцерами, батьками, дітьми, адміністрацією шкіл. У разі появи інформації, на яку потрібно реагувати, вони передаватимуть її до поліції і працюватимуть з оперативниками, щоби створити безпечне середовище в школі.
"До цього проєкту приєднуються міжнародні партнери UNICEF, наразі ми вже розробляємо тематичний план, за яким будемо навчати вихователів безпеки. Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Бажання та вміння працювати з дітьми — один із ключових аспектів для таких вихователів", - сказала Павличенко.
За її словами, якщо це невеликі школи, розташовані поруч, то на кілька шкіл може бути один "вихователь безпеки".
Нагадаємо, в Україні батьки можуть самі вибирати форму навчання для дітей. Крім того, майже 5 тисяч шкіл України перейшли на дистанційне навчання.
Також Інформатор писав, як убезпечити школи на Донбасі в період війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.