Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За прогнозами МНС, води у річці Тобол стане вчетверо більше. З кожним днем рівень води підніматиметься на 30-80 см
Після Орська і Оренбурга у Росії почало затоплювати місто Курган. За прогнозами МНС, води у річці Тобол стане вчетверо більше. З кожним днем рівень води підніматиметься на 30-80 см.
Нині рівень води у Кургані - 416 см. Прогнозують підвищення до 11 м-коду. Водночас наразі навіть у РФ публічно не говорять, який саме рівень води очікується у Кургані, даючи розпливчасті оцінки у понад 11 метрів, або "коридор" у 9-14 метрів.
У соцмережах вже публікують пости про плачевну ситуацію у місті. Мешканці пересуваються по затопленій території виключно плавзасобами. Деякі хати розмило повністю - надворі плавають вже непридатні пральні машинки й інша техніка, затоплені туалети, що були на вулиці.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/1921
Як повідомляє Defence Express, велика вода в Курган прийшла через повені в Казахстані. В місті з 11 квітня оголосили про евакуацію з тих районів, що точно будуть затопленими. А якщо вода підніметься ще вище, то під воду піде більша частина міста. Зокрема, під воду може піти розташований там єдиний у РФ завод з виробництва бойових машин піхоти та десанту - "Курганмашзавод".
У свою чергу місцева влада Кургана заявляє, що місто взагалі може уникнути катастрофічних наслідків лише у випадку, якщо складуться природні обставини. Пік підйому води там очікують 14 квітня.
Першим затоплювати почало російський Орськ, що розташований у Оренбурзькій області. Це сталося 5 квітня через прорив греблі. Місцевих жителів евакуювали з будинків, які опинилися у зоні ризику затоплення. Один з чергових диспетчерських служби Орська повідомив, що причиною прориву були повені. Пізніше в РФ назвали іншу причину - і це не люди чи природа. Говорять, що прорив дамби відбувся через гризунів.
6 квітня ситуація стала ще більш критичною: під загрозою затоплення опинилися населені пункти Будівельників, Нікель та Лісоторговий. З зони небезпеки в безпечні райони було евакуйовано близько 4500 осіб.
10 квітня російський облцентр Оренбург із населенням у 500 тисяч людей, також пішов під воду слідом за Орськом. Рівень води в річці Урал перевищив критичну позначку. Станом на 14:00 у середу, 10 квітня, він становить, 1000 см. Підтоплено сотні домоволодінь.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.