Головна
Україна
Події
07:41, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Російські війська кинули всі сили, щоб окупувати всю Луганську область найближчим часом. Бої тривають по всіх напрямках. Про це заявивголова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор. "У Сєвєродонецькій промзоні зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції", - заявив Гайдай. За його словами, у разі окупації Сєвєродонецька люди, що переховуються в укриттях заводу "Азот", стануть заручниками рашистів. Вихід буде тільки на окуповану частину Луганської області. "На нещодавно окупованих територіях рашисти вже розпочали так звану "фільтрацію". Полюють за активістами та людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі таких категорій людей. Чоловіків змушують йти воювати проти України", - зазначивГайдай. Нагадаємо, війська рф ведуть війну на виснаження. Крім того, українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі. Такожхімічна небезпека для українських військових існуєна фронті. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У разі захоплення Сєвєродонецька люди на заводі "Азот" стануть заручниками окупантів

Читать на русском
У разі захоплення Сєвєродонецька люди на заводі "Азот" стануть заручниками окупантів

В укритті знаходиться 568 людей, зокрема 38 дітей

Російські війська кинули всі сили, щоб окупувати всю Луганську область найближчим часом. Бої тривають по всіх напрямках. 

Про це заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор

"У Сєвєродонецькій промзоні зруйновано багато захисних споруд, не виключаємо можливості відходу на нові більш укріплені позиції", - заявив Гайдай.

За його словами, у разі окупації Сєвєродонецька люди, що переховуються в укриттях заводу "Азот", стануть заручниками рашистів. Вихід буде тільки на окуповану частину Луганської області.

"На нещодавно окупованих територіях рашисти вже розпочали так звану "фільтрацію". Полюють за активістами та людьми, причетними до військової справи, в полі зору також родичі таких категорій людей. Чоловіків змушують йти воювати проти України", - зазначив Гайдай.

Нагадаємо, війська рф ведуть війну на виснаження. Крім того, українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі. 

Також Інформатор писав, яка хімічна небезпека для українських військових існує на фронті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.