Головна
Україна
Події
14:40, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Білорусь дозволила жителям Рівненської області перетинати кордон та збирати ягоди у заповіднику Альманські болота. Це може бути провокацією. Про це на брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби УкраїниАндрій Демченко, передає Інформатор. "Кілька днів тому прикордонний комітет Республіки Білорусь повідомив про дозвіл українцям з окремих районів Рівненської області відвідувати ліси в ландшафтному заповіднику Альманські болота для збору дикоросів (гриби та ягоди). Наголошу, щорішення ними прийнято в односторонньому порядку і це фактично провокація, бо домовленостей, які відбувалися раніше щодо збору дикоросів, або ж інформування по лінії прикордонно-представницького апарату не проводилися", - зазначив Демченко. Він нагадав, що Білорусь підтримує збройну російську агресію, для українців існує небезпека. "Я прошу жителів прикордоння виважено ставитися до цього. Зазначу, що тимчасові місця пропуску громадян через кордон на цьому напрямку не функціонуватимуть і пропуск наших громадян у напрямку Білорусі не здійснюватиметься", - сказав Демченко. За його словами, органи місцевої влади Рівненської області визначили місця для збору дикоросів. Нагадаємо,Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Крім того,війська рфнамагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастиниз бойової техніки. Такожяка хімічна небезпека для українських військових існує на фронті. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі

Читать на русском
Українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі

На кордоні з Україною зараз знаходяться до семи білоруських батальйонів

Білорусь дозволила жителям Рівненської області перетинати кордон та збирати ягоди у заповіднику Альманські болота. Це може бути провокацією.

Про це на брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передає Інформатор.

"Кілька днів тому прикордонний комітет Республіки Білорусь повідомив про дозвіл українцям з окремих районів Рівненської області відвідувати ліси в ландшафтному заповіднику Альманські болота для збору дикоросів (гриби та ягоди). Наголошу, що рішення ними прийнято в односторонньому порядку і це фактично провокація, бо домовленостей, які відбувалися раніше щодо збору дикоросів, або ж інформування по лінії прикордонно-представницького апарату не проводилися", - зазначив Демченко.

Він нагадав, що Білорусь підтримує збройну російську агресію, для українців існує небезпека.

"Я прошу жителів прикордоння виважено ставитися до цього. Зазначу, що тимчасові місця пропуску громадян через кордон на цьому напрямку не функціонуватимуть і пропуск наших громадян у напрямку Білорусі не здійснюватиметься", - сказав Демченко.

За його словами, органи місцевої влади Рівненської області визначили місця для збору дикоросів.

Нагадаємо, Білорусь на кордоні з Україною розміщує муляжі дерев'яних танків. Крім того, війська рф намагаються продати або обміняти на алкоголь крадені запчастини з бойової техніки.

Також Інформатор писав, яка хімічна небезпека для українських військових існує на фронті.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.