Головна
Україна
Події
16:07, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Окупанти намагатимуться найближчим часом захопити Сєвєродонецьк та Лисичанськ, а потім піти на Краматорськ і Слов'янськ. Про це на брифінгу заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає Інформатор. "Безпекова ситуація довкола України залишається складною. рф четвертий місяць веде повномасштабну війну проти нашої держави. Аналіз бойових дій від Головного управління розвідки Міноборони дозволяє стверджувати, що Москва веде проти нашої держави війну на виснаження", - заявила Маляр. За її словами,найближчим часом російські війська намагатимуться захопити Сєверодонецьк та Лисичанськ. "Бо їм потрібен привід для оголошення командуванню про виконання завдання щодо встановлення контролю над Луганською та областями Донецькою. Або щодо виходу на географічні кордони цих регіонів. Надалі ворог планує зосередити свої зусилля над заволодінням найбільшими містами Донецької області - Краматорськ та Словянськ. ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій", - наголосила Маляр. Нагадаємо, українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі. Крім того, вУкраїні можуть звільнити від мобілізації ще одну категорію громадян. Також Інформаторписав, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Війська рф ведуть війну на виснаження: Міноборони назвало головні цілі

Читать на русском
Війська рф ведуть війну на виснаження: Міноборони назвало головні цілі

Безпекова ситуація довкола України залишається складною

Окупанти намагатимуться найближчим часом захопити Сєвєродонецьк та Лисичанськ, а потім піти на Краматорськ і Слов'янськ.

Про це на брифінгу заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає Інформатор.

"Безпекова ситуація довкола України залишається складною. рф четвертий місяць веде повномасштабну війну проти нашої держави. Аналіз бойових дій від Головного управління розвідки Міноборони дозволяє стверджувати, що Москва веде проти нашої держави війну на виснаження", - заявила Маляр. 

За її словами, найближчим часом російські війська намагатимуться захопити Сєверодонецьк та Лисичанськ.

"Бо їм потрібен привід для оголошення командуванню про виконання завдання щодо встановлення контролю над Луганською та областями Донецькою. Або щодо виходу на географічні кордони цих регіонів. Надалі ворог планує зосередити свої зусилля над заволодінням найбільшими містами Донецької області - Краматорськ та Слов’янськ. ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій", - наголосила Маляр. 

Нагадаємо, українців попередили про провокацію зі сторони Білорусі. Крім того, в Україні можуть звільнити від мобілізації ще одну категорію громадян.

Також Інформатор писав, що окупанти спалюють тіла своїх військових та змушують лікарів виписувати фіктивні довідки. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.