У Повітряних Силах розповіли, чим окупанти атакуватимуть взимку та пояснили тактику ворога

Читать на русском

Росія має приблизно вдвічі менше ракет, ніж торік, ворог взимку зробить ставку на шахеди

Читать на русском
Зимові атаки
Цьогоріч окупанти покладатимуться більше на атаки дронами

Росія має приблизно вдвічі менше ракет, ніж торік, ворог взимку зробить ставку на шахеди

Цієї зими російські терористи будуть робити акцент на дронових атаках по Україні, а не ракетних, як минулого опалювального сезону. Все тому, що країна-терористка має наразі вдвічі менше ракет, ніж рік тому. А шахеди окупанти намагаються запускати так, щоб їх не помітила українська система ППО.

Про це речник в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат. За його словами, наразі росія має приблизно вдвічі менше ракет, ніж мала торік. Проте точна кількість ракет у ворога невідома.

Ігнат наголосив, що минулого року тільки крилатих ракет, Х-101 та Х-555, було випущено понад тисячу по об’єктах критичної інфраструктури України. При цьому, за даними української розвідки, щомісяця окупанти накопичували по 100 крилатих ракет.

"800-900 ракет вони можуть мати, але інтенсивність використання ракет минулого опалювального сезону була дуже високою. Цьогоріч окупанти покладатимуться більше на дронові атаки", - заявив Юрій Ігнат.

За його словами, рф буде виготовляти більше безпілотників - не лише шахедів та "Ланцетів", а ще й FPV-дронів. Ігнат наголосив, що дрони-камікадзе постійно змінюють маршрути, щоб уникнути збиття мобільними групами.

"Їх завдання - обійти по максимуму наші системи ППО, тому противник шукає слабкі місця, обходячи по межах областей, використовуючи річки, автомобільні дороги, щоб дрони були максимально мало помітними, і щоби якомога більше дронів досягло своїх цілей. Тому і знищуються вони вже на підступах до об’єктів, до міст, які ворог потенційно хоче уразити", - пояснив речник Повітряних Сил.

Чи буде ця зима легшою за попередню

Українські військові заявляють, що ця зима в Україні повинна бути легшою, ніж тогорічна. Україна добре підготувалася до неї, а ворог не має такої кількості ресурсів для атак, як на початку повномасштабного вторгнення. Проте все ж не треба розслаблятися та ігнорувати повітряні тривоги.

Окрім того, обʼєкти енергетичної інфраструктури в Україні забезпечили трьома рівнями захисту. Вони вбережуть важливі об'єкти від ракет, дронів та їхніх уламків. "Укренерго" раніше повідомляло, що за умови відсутності російських обстрілів блекаутів в Україні не буде. Наразі масові та довгі відключення світла не плануються.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.