“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук розповів, чому ця зима для нас має пройти легше, ніж минула
Зима в Україні в цьому році повинна бути легшою, ніж минулорічна. Україна підготувалася до неї, а ворог не має такої кількості ресурсів, як на початку повномасштабного вторгнення. Крім інфраструктури, до можливих загроз готова також система реагування на загрози.
Про це повідомив речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук в ефірі "Київ24". Він зазначив, що це вже друга зима для українців в умовах війни. І цього разу Україна використає свій досвід, щоб краще підготуватися. Плетенчук заявив, що російські загарбники не мають ні великих ресурсів, ні тактики їх застосування.
"Тому ця зима для нас має пройти легше, ніж минула. Але не треба розслаблятися, не треба ігнорувати повітряні тривоги. Ракетна небезпека - серйозна. І якщо говорити про ракети "Калібр", то у росіян логістичний розрив. Кораблі вони передислокували в Новоросійськ, а ракети залишилися в Севастополі", - додав він.
Нагадаємо, що "Укренерго" також повідомляло, що за умови відсутності російських обстрілів блекаути можуть не повернутися. Наприклад, на сьогодні масові та довгі відключення світла не плануються.
Українцям та українським підприємствам радили максимально підготуватися до ймовірних відключень електроенергії взимку. Усі підприємства критичної інфраструктури (лікарні чи котельні) мали запасатися генераторами. Громадянам варто було подбати про утеплення осель, зробити відповідні запаси води та їжі, перевірити справність обладнання, а також з'ясувати, де розташовані пункти незламності.
За даними опитування "Рейтинг", не дивлячись на можливі загрози взимку, понад 80% українців планували залишатись вдома та не змінювати своє місце проживання. За кордон через можливі блекаути панували виїхати лише 1% жителів нашої країни.
Як затвердив очільник Міненерго Герман Галущенко, наразі українська енергосистема повністю готова до того, аби без проблем пройти осінній та зимовий сезон. Авжеж, багато чого залежить від інтенсивності російських обстрілів інфраструктури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.