“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Юрій Ігнат визнав, що супротивник володіє великою інформацією щодо українських військ
Сили ППО збили 14 аеробалістичних ракет "Кинджал", а також понад 20 "Іскандерів" та С-400. Водночас росіяни ще мають можливості виготовляти ракети. Щомісяця окупанти виробляють близько 100 ракет різних типів, серед них і Х-47 "Кинджал". Однак запас "кинджалів" у ворога відносно невеликий.
Про це в ефірі Українського радіо повідомив речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат. Він розкрив подробиці знищення російський ракет.
"Уже не один "Кинджал" знищено протиповітряною обороною України. Зокрема, 16 травня - 6 ракет, 16 червня - теж 6, і зараз маємо ще одну (зазначимо, що Ігнат не згадав про найперший збитий Україною "Кинджал" - на початку травня). Тобто це вже 14 "кинджалів" були збито Протиповітряною обороною України. Додайте до них ще понад 20 збитих балістичних ракет, зокрема "іскандери" та С-400. Враховуючи, що "Кинджал" рухається у небі на величезній швидкості, понад 7 тисяч кілометрів на годину, то часу на його ліквідацію небагато", - констатував Ігнат.
Також речник додав, що об'єкти інфраструктури та військові об'єкти завжди під прицілом ворога. І вчорашня атака - підтвердження тому. Тому противник володіє інформацією і використовує її.
"Українське військове керівництво теж розуміє це і вживаються всі необхідні заходи, щоб зберегти техніку та особовий склад і щоб якомога менше постраждало цивільне населення", - наголосив Юрій Ігнат.
Речник ПС України додатково проінформував, що Німеччина звітувала про новий пакет військової допомоги для України. Зокрема, що будуть передані ще дві пускові установки Patriot.
Напередодні Інформатор повідомляв, що ракетний удар, завданий зранку 11 серпня, був спрямований на аеродром Коломия у Івано-Франківську, де наразі перебувають українські пілоти. Вони мають поїхати навчатись керувати винищувачами F-16 до Європи.
Також ми писали, що військовий аеродром у місті Старокостянтинів (Хмельницька область) ніяк не дасть спокою окупантам. Ввечері 5 серпня Хмельниччину намагалися атакувати, серед іншого, гіперзвуковими ракетами "Кинджал", однак їх вдалося збити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.