Головна
Україна
11:41, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Через російські звірства Дні жалоби стали в Україні занадто регулярним явищем. Про вшанування памяті загиблих у Кременчуці розповів голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, передає Інформатор. Ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці став новою демонстрацією того, що у росіян відсутня й краплина людяності. Всередині будівлі на момент атаки перебували сотні людей. Наразі вже достеменно відомо про 18 загиблих, та роботи з пошуку людей та розбору завалів тривають. Поки росіяни разом зі своєю пропагандою кричать про те, що все це фейк, ТРЦ не працював, та ще багато іншої брехні, ми вшановуємо память загиблих від дій країни-терориста. На території всієї Полтавської області сьогодні, 28 червня, оголошено День жалоби. На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, зазначає Дмитро Лунін. Водночас будуть діяти спеціальні обмеження на проведення розважальних заходів. У закладах торгівлі та громадського харчування тимчасово заборонено вмикати розважальну музику. Дмитро Лунін просить місцевих мешканців з повагою поставитися до людей, що стали новими жертвами російського тероризму. Раніше ми розповідали про висловлювання Бориса Джонсона щодо удару по ТРЦ в Кременчуці: Цей удар показав глибину жорстокості та варварства, до яких опустився російський лідер.

У Полтавській області оголосили День жалоби через трагедію в ТРЦ у Кременчуці

Читать на русском
У Полтавській області оголосили День жалоби через трагедію в ТРЦ у Кременчуці

У цей день діятимуть усі обмеження, що вводяться в подібних випадках

Через російські звірства Дні жалоби стали в Україні занадто регулярним явищем. 

Про вшанування пам’яті загиблих у Кременчуці розповів голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін, – передає Інформатор.

Ракетний удар по ТРЦ у Кременчуці став новою демонстрацією того, що у росіян відсутня й краплина людяності. Всередині будівлі на момент атаки перебували сотні людей. Наразі вже достеменно відомо про 18 загиблих, та роботи з пошуку людей та розбору завалів тривають. 

Поки росіяни разом зі своєю пропагандою кричать про те, що все це фейк, ТРЦ не працював, та ще багато іншої брехні, ми вшановуємо пам’ять загиблих від дій країни-терориста. На території всієї Полтавської області сьогодні, 28 червня, оголошено День жалоби. 

«На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій», – зазначає Дмитро Лунін.

Водночас будуть діяти спеціальні обмеження на проведення розважальних заходів. У закладах торгівлі та громадського харчування тимчасово заборонено вмикати розважальну музику. Дмитро Лунін просить місцевих мешканців з повагою поставитися до людей, що стали новими жертвами російського тероризму.

Раніше ми розповідали про висловлювання Бориса Джонсона щодо удару по ТРЦ в Кременчуці: «Цей удар показав глибину жорстокості та варварства, до яких опустився російський лідер».

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.